Про роботу із зверненнями громадян за І півріччя 2018 року PDF Друк
Середа, 11 липня 2018, 10:49

Протягом І півріччя 2018 року до райдержадміністрації  надійшло 255 звернень, що більше в порівнянні з відповідним періодом  2017 року на 18,6%.

З них - 198 звернень поступило поштою,  57 - під час особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, в тому числі 15 звернень розглянуто під час виїзних прийомів.

Через «гарячу телефонну лінію» до райдержадміністрації надійшло 13 звернень від жителів району.

За звітний період надійшло 8 звернень від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, 5 - від інвалідів, 4 – від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 31 - від учасників антитерористичної операції в східних областях України, 34 - через центральні органи влади, 72 – через «Урядову гарячу лінію» та 7  колективних звернень.

Враховуючи колективні звернення, всього до райдержадміністрації звернулося 395 громадян.

Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є питання соціального захисту населення – 80 (30,4%).

На другому місці –   питання аграрної політики і земельних відносин, яких надійшло – 63 (24,0%)

На третьому місці за кількістю звернень питання комунального господарства  – 51 (19,4 %).

За відповідний період було взято до уваги та поставлено на контроль 263  питання, порушені у зверненнях. З них – 116 (44,1%) вирішено позитивно, по  132 (50,1%)  заявникам дано роз’яснення в межах чинного законодавства.

Проведено 6 засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян та прийнято  відповідні рішення.

Робота із зверненнями громадян в райдержадміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад систематично аналізується.

Так, на колегії райдержадміністрації 31 січня 2018 року розглядалось питання про стан роботи із зверненнями громадян за 2017 рік. На виконання рішення колегії прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 08.02.2018 № 23.

Даним розпорядженням затверджено графік перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільських рад та структурних підрозділах райдержадміністрації на 2018 рік.

28.02.2018 року перевірено стан роботи із зверненнями  громадян у  відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації та 04.05.2018 року у виконкомі Брусилівської селищної ради.

За наслідками перевірок оформлено відповідні довідки та надано методичну допомогу щодо організації діловодства та контролю за розглядом звернень громадян.

Протягом півріччя до структурних підрозділів райдержадміністрації надійшло 869 звернень. Найбільше звернень громадян надійшло до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації - 557.

На адресу Брусилівської районної, Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад надійшло і було опрацьовано  870 звернень, що на  46 звернень більше ніж у 2017 році.

Найбільше звернень  громадян розглянуто виконкомом Брусилівської селищної ради – 605.

Найчастіше у своїх зверненнях до виконкомів Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад громадяни зверталися по питаннях аграрної політики та земельних відносин – 352 (42,9%), на другому місці питання  соціального захисту – 321(39,1%),  на третьому – комунального господарства – 45(5,5%).

Головний спеціаліст відділу

організаційної роботи та контролю

апарату райдержадміністрації                                                         В.Г.Мельник