img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Актуально
Голова ОДА Ігор Гундич показав, як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини PDF Друк
Вівторок, 13 березня 2018, 10:28

У 2018 році для 64 природничих та математичних кабінетів опорних шкіл області закуплять нове обладнання.

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Сучасні класи фізики, хімії, біології, географії та математики облаштовуватимемо в цьому році в опорних школах Житомирщини. За комплексним підходом. Спрямуємо на це 13,5 млн грн», – повідомив керівник області.


Ігор Гундич пояснив, що той підхід, коли закуповується нове обладнання і просто забувається чи не використовується в роботі, тепер не пройде. «Маємо зробити все, щоб клас і дизайном, і комфортом, і наявністю необхідного обладнання сконцентровував увагу дітей на тому предметі, який вони прийшли вивчати», – наголосив голова ОДА.

Типові проекти класів фізики, хімії, біології, географії та математики вже розроблені. Проте вони ще не остаточні – враховуватимуть також побажання вчителів і учнів.

У 2018 році нове обладнання з’явиться у 14 кабінетах хімії, 16 кабінетах біології, 5 кабінетах фізики, 14 кабінетах математики та 15 кабінетах географії.

Детальніше...
 
Ігор Гундич про рік позитивних змін: це результат спільної роботи Ігор Гундич про рік позитивних змін: це результат спільної роботи PDF Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 16:57

2017 – рік позитивних змін та формування нової Житомирщини, як має ремонтує та модернізує об’єкти, запроваджує ініціативи. Усі напрацювання 2017 року – це результат командної роботи облдержадміністрації, обласної влади та депутатського корпусу, а також підтримки Президента України та Уряду.

На цьому наголосив голова ОДА Ігор Гундич під час звітної прес-конференції про результати роботи за 2017 рік та плани на 2018 рік.


«Звіт голови Житомирської ОДА за 2017 рік – це результат спільної роботи облдержадміністрації та депутатів обласної ради. Це й довіра Президента, яку він надав мені для втілення всіх реформ на території Житомирщини. Це й підтримка Уряду. І зрозуміло, коли це робота командна, коли ми йдемо пліч-о-пліч із головою обласної ради та депутатами і є взаєморозуміння, тоді дуже просто і звітувати і за діяльність 2017 року, і будувати плани на 2018 рік», – зазначив Ігор Гундич.

Прес-конференція пройшла на одному із масштабних інвестиційних об’єктів Житомирщини – сучасному насіннєвому заводі «Монсанто» у с. Почуйки Попільнянського району.


За словами Ігоря Гундича, саме це підприємство є прикладом успішного залучення іноземних інвестицій в область: «Навіть у такі непрості для держави часи інвестор вірить в нас, вірить в Україну і йде у Житомирську область, щоб працювати з нами. Це дуже приємно і свідчить про те, що в нашій області відбуваються позитивні зміни, які неможливо не побачити».


Ігор Гундич презентував звіт за 2017 рік роботи в основних показниках:

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: Житомирщина займає 1 місце серед областей України за охопленням території області об’єднаними громадами – 60% площі Житомирщини об’єднано в ОТГ.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 березня 2018, 16:59
Детальніше...
 
Виступ Президента України Петра Порошенка на прес-конференції на тему: «Виклики – 2018» PDF Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 16:54

Шановні журналісти!

Дорогі українці, які дивляться нас он-лайн та по телебаченню!


Відлік нового політичного сезону в Україні традиційно ведеться із лютого, коли розпочинається чергова сесія Верховної Ради України. Формально вона відкрилася ще шостого, але лише вчора розпочалися повноцінні пленарні засідання.

Як Президент разом з усім суспільством очікую від парламенту важливих рішень, - причому вже протягом найближчих тижнів. Рішень з кадрових питань. Йдеться про голосування за голову Національного банку України. Ми маємо звернення наших міжнародних партерів, Міжнародного валютного фонду. Мені дуже приємно, що під час зустрічі фракції пообіцяли підтримати запропонованого мною кандидата на посаду Голови Національного банку України. Це дуже важливо для країни.


Найближчим часом я чекаю і, нарешті, призначення повністю оновленого складу Центральної виборчої комісії. Ми перевищили вже цей термін. Впевнений в тому, що кандидатури, які пройшли ретельне обговорення у фракціях. Також сподіваюсь, що Парламент підтримає мою пропозицію.

Дуже важливо, щоб ми завершили доукомплектування Конституційного Суду. Я днями призначив представників від Президента, які пройшли конкурсний відбір і також чекаю результативного голосування в Парламенті. Важливо, що також відбулося призначення аудитора НАБУ, омбудсмена та нового складу Рахункової палати. Бачите скільки питань треба вирішити вже і зараз. Це потребує консолідованої і об’єднаної позиції парламенту і коаліції.

Детальніше...
 
Нова ініціатива Ігоря Гундича – «Засвітимо Житомирщину» PDF Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 16:53

1У 2018 році в області стартує проект – ініціатива голови ОДА «Засвітимо Житомирщину». У рамках ініціативи планується встановлення освітлення у населених пунктах області.

Про це розповів голова ОДА Ігор Гундич 26 лютого під час звітної прес-конференції.


«Ми зареєстрували у Державному фонді регіонального розвитку проект "Засвітимо Житомирщину". Коли я подивися, скільки населених пунктів у нас без освітлення, то був здивований. На цей проект передбачаємо 10 млн грн, але він буде спільний, де братимуть участь і обласна рада, і органи місцевого самоврядування. Спробуємо залучити і бізнес, який нам дасть у розстрочку ліхтарі, бо це найдорожча складова. Таким чином розпочнемо гарний проект, який дасть можливість за 5 років зробити так, щоб на території області не було жодного неосвітленого села», – зазначив Ігор Гундич.


Планується, що вже цьогоріч будуть освітлені як мінімум 150 км у населених пунктах Житомирщини.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 96
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin