img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Протидія торгівлі людьми. Протидія домашньому наси
Основа дружної сім'ї - грамотне розподіл ролей, прав і обов'язків. А це як? PDF Друк
П'ятниця, 21 лютого 2020, 08:59

Нормально, якщо всі домашні справи на жінці, а чоловік дивиться телевізор? Чи правильно, якщо чоловік роблять все разом і порівну: чоловік разом з дружиною готує їжу, миє підлоги і пере білизну? А може бути, всі домашні справи повинні бути на чоловіка, а дружина в цей час займається собою, як в сучасному Китаї? Єдиного правильного для всіх відповіді немає. Відповіді на це питання багато в чому залежить від того, як ви виховані, яке у вас оточення, і які у вас в родині відносини. Наприклад, є сім'я і МИ є родина Я+Я, і в цих різних сім'ях питання про розподіл домашніх справ і обов'язків вирішується по-своєму. У сім'ї МИ більше обов'язків у того, хто більше може і вміє: він радий це робити. У сім'ї Я+Я великі сімейні навантаження у того, хто у відносинах більше зацікавлений, хто більш залежний і кого іншого може більшою мірою навантажити...

 

Детальніше...
 
Куди звертатися за допомогою у разі вчинення домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі PDF Друк
Середа, 19 лютого 2020, 10:13

Куди звертатися за допомогою у разі вчинення домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі


  • Національна поліція102
  • Національна «гаряча лінія» протидії насильству в сім’ї 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного) (цілодобово, анонімно, безкоштовно, конфіденційно)
  • Національна дитяча «гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116 111(з мобільного)
(анонімно, безкоштовно,конфіденційно, з 12:00 до 16:00)


  • Департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації

47-47-57 (пн.-чт. з 09:00 до 18:00, пт. – з 09:00 до 17:00)


  • Також за допомогою можна звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних  адміністрацій

3-10-74 (пн.-пт. з 08:00 до 17:00)


  • Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

У ситуації домашнього насильства головне – не мовчати!

 
11 лютого 2020 року розпочала роботу ГАРЯЧА ЛІНІЯ для осіб, які постраждали від домашнього насильства ! PDF Друк
Середа, 19 лютого 2020, 10:11

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.


Як зазначив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства.


На «гарячій» лінії:


- надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства,

- надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.


Тобто у разі потреби людина отримає практичну інформацію, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи проблеми.


Лінія працює у тестовому режимі та є результатом спільної роботи різних міністерств і відомств. Вона створена на базі Урядового контактного центру за ініціативи Мінсоцполітики та Секретаріату КМУ (Дмитро Дубілет, Юлія Гусєва), підтримки Олени Зеленської та Марії Єфросиніної, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства юстиції, Міністерства освіти і науки.


(інформація взята із сайту Мінсоцполітики)

 
Прес-реліз Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом PDF Друк
Понеділок, 27 січня 2020, 13:03

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти.


Наше гасло: "Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити"


«За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством у різних формах, говорить Наталя Федорович, екс-заступник Міністра соціальної політики України. Цей досвід може залишити травму на все життя. І сьогодні чи не найбільше ризиків зосереджено в Інтернеті. Адже анонімна мережа – ідеальний простір для зловмисників, а вік користувачів мережі щороку знижується: погляньте на цифри».


Дослідження фіксують постійне зростання кількості випадків спокушання в мережі, або грумінгу.[1] Ідеться про ситуацію, коли зловмисники за допомогою маніпуляцій схиляють дітей до створення матеріалів еротичного характеру, а іноді до реальних зустрічей та сексуального використання.


«Майже чверть європейських підлітків (23,1%) зізнаються, що зустрічалися з дорослими, з якими познайомилися в Інтернеті,  при цьому третина з них нікому про це не розповідала![2] каже Тетяна Цюман, голова правління Фонду та експертка з протидії сексуальному насильству. Ми посилаємося на дані наших колег із Польщі, Великобританії, США, тому що у нас подібні дослідження не проводяться, однак Україна повторює всі європейські тенденції в мережі – а значить, виклики перед нами ідентичні».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 101