img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Актуально
Зекономлена субсидія PDF Друк
Середа, 16 травня 2018, 08:49

Постанова КМУ від 27.04.2018 №329 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022" внесла також зміни до постанови КМУ від 23.08.2016 №534 «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг».

Розрахунок невикористаних сум субсидії проводитиметься організацією надавачем послуг станом на 1 травня та 1 жовтня за особовим рахунком споживача - громадянина, якому призначено субсидію на опалювальний та неопалювальний сезон, що закінчився у разі, коли на особовому рахунку споживача субсидій обліковується переплата за послугу.

 

Відповідальність за правильність розрахунку невикористаних сум субсидії за опалювальний сезон за кожним особовим рахунком одержувача субсидії та повноту відображення їх в актах розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій покладається на надавачів послуг, що проводили такий розрахунок.


Після закінчення опалювального сезону частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/год електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року організаціями надавачами послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії.

Детальніше...
 
Про методичні рекомендації щодо укладення колективних договорів PDF Друк
Четвер, 10 травня 2018, 11:08

Департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації розроблені методичні рекомендації по укладенню колективних договорів та макет колективного договору.


Рекомендації підготовлено з метою надання методичної допомоги роботодавцям, первинним профспілковим організаціям (іншим представницьким організаціям найманих працівників) щодо укладення колективного договору.

У макеті колективного договору також передбачено особливості оплати праці та надання відпусток для працівників органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.


У методичних рекомендаціях, які можна отримати в управлінні праці  та соціального захисту населення міститься:


1. Нормативно правова база колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин.

2. Закон України "Про колективні договори і угоди".

3. Витяг із КЗпП України (глава ІІ "Колективний договір").

4. Витяг із Закону України "Про оплату праці" (розділ ІІІ).

5. Постанова КМУ від 11 лютого 2013 р. № 115 "Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів".

6. Загальні питання колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях.

7. Макет колективного договору для підприємств, установ та організацій.

8. Примірний перелік додатків до колективного договору.

9. Особливості оплати праці та надання відпусток для працівників органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
Засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам PDF Друк
Четвер, 10 травня 2018, 10:47

04 травня 2018 року під  головуванням  керівника апарату Брусилівської райдержадміністрації, голови комісії Павлюк Любов Василівни відбулося засідання Комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

Було розглянуто подання Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

 

Рішенням    комісії     було    дано   дозвіл     на    призначення  \відновлення\  7 громадянам пенсії   і  8 призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...
 
Чисельність пільговиків, які мають право на безкоштовний проїзд PDF Друк
П'ятниця, 04 травня 2018, 14:17

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  повідомляє про те, що станом на 01.05.2018 чисельність пільговиків, які мають право на безкоштовний проїзд  згідно постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №197 по Брусилівському районі становить 3811 осіб (з них 189 - по Ставищенській сільські раді, 3622 – Брусилівська ОТГ).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 107
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin