Повідомити про незадекларовану працю на Житомирщині можна онлайн PDF Друк
П'ятниця, 08 червня 2018, 13:28

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Відтепер будь-який громадянин області може залишити Повідомлення про незадекларовану працю на сайті Управління Держпраці у Житомирській області. Для цього потрібно заповнити форму, перейшовши за посиланням:  https://sites.google.com/view/06zt-undeclared-work/

Надання громадянином повідомлення про можливі факти використання незадекларованої праці не є електронним зверненням та не підлягає розгляду згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян».

Вся надана у повідомленні інформація використовуватиметься виключно з метою аналізу стану поширення незадекларованої праці на території Житомирської області та не підлягає розголошенню у разі проведення інспекційних відвідувань.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.