Засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. PDF Друк
П'ятниця, 08 червня 2018, 15:41

08 червня 2018 року під  головуванням  керівника апарату Брусилівської райдержадміністрації, голови комісії Павлюк Любов Василівни відбулося засідання Комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням    комісії     було    дано   дозвіл     на    призначення  \відновлення\  14 громадянам пенсії   і  12 - призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                             О.В.Смик