Ліки – ” чорнобильцям” PDF Друк
Четвер, 04 жовтня 2018, 11:08

Картинки по запросу ліки чорнобильцямУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє про те, що триває  безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відпуск лікарських засобів здійснюється  комунальним  підприємством   „Брусилівська районна аптека № 13” Брусилівської селищної ради, що знаходиться за адресою смт.Брусилів, вул. Митрополита Іларіона,13.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.07.2005 № 360 рецепти з простроченим терміном дії (протягом одного місяця з дня виписки)  та виправленнями отоваренню не підлягають.

Пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів надаються постраждалим громадянам відповідно до статей 20, 21, 22, 24, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Для більш детальної інформації звертатися до управління праці за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 чи за тел.. 31074.

„Брусилівська районна аптека № 13”   тел.. 30345