УПСЗН інформує: До уваги осіб з інвалідністю! PDF Друк
Четвер, 11 жовтня 2018, 09:25

Картинки по запросу технічні засоби реабілітаціїУправління праці та соціального захисту населення  Брусилівської районної державної адміністрації  інформує, що відповідно до наказу Мінсоцполітики України від 11.04.2017 року №602 «Про затвердження Порядку призначення технічних засобів реабілітації відповідно до функціональних можливостей особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, постраждалого внаслідок антитерористичної операції» забезпечення осіб з інвалідністю кріслами колісними з електричним приводом для пересування в приміщенні або поза межами приміщення визначають обласні, центральні медико-соціальні експертні комісії із конкретним зазначенням у медичному висновку одного з видів електрокрісел: крісло колісне з електроприводом або електроскутер.

У разі звернення для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, управління видає лише роздруковане направлення на забезпечення ТЗР.

Після отримання направлення особа може особисто звернутися до обраного підприємства. Відповідальність за підбір та призначення ТЗР особі з інвалідністю  покладається на лікаря або реабілітолога підприємства.