Оздоровлення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії. PDF Друк
Четвер, 11 жовтня 2018, 10:17

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 р. № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» протягом 2018 року пройшли санаторно-курортне лікування 17 громадян Брусилівського району, віднесених до категорії 1.

Також доводимо до відома, що на 2018 рік  з державного бюджету доведено фінансування для компенсації санаторно-курортним закладам на рівні 49%  потреби, від кількості осіб, які перебувають на відповідному обліку.