До відома бухгалтерів підприємств, установ, організацій! PDF Друк
Четвер, 11 жовтня 2018, 10:20

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації інформує про те, що відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 20.09.2005р. № 936 (зі змінами ) „Про затвердження використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов`язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” підприємства, установи, організації реєструються уповноваженим органом, для чого не пізніше ніж за два місяці до початку кодного бюджетного року (до 01 листопада) подаються в управління праці та соціального захисту населення  такі  форми документів:  паспорт даних підприємства (форма № 2), графік відпусток на наступний рік, списки потерпілих громадян які працюють на підприємстві, установі, організації, звіт „7ВК”(форма № 1).

Водночас, нагадуємо, документи щодо розрахункових витрат, пов'язаних з виплатою щорічної додаткової відпустки строком 16 календарних днів  подавати до 25 числа місяця, за який здійснюється нарахування.

За своєчасність подання документів до уповноваженого органу  та достовірність даних  персональну відповідальність несуть керівники підприємств, установ, організацій.

Номер телефону для консультацій: (04162) 31074