До відома бухгалтерів ! PDF Друк
Четвер, 01 листопада 2018, 12:02

Відповідно до п. 7 частини першої ст. 20, п.1 частини першої ст. 21, п. 1 частини першої ст. 22  Закону № 796-12 громадяни, віднесені до категорії 1 та категорії 2, а також ліквідаторів категорії 3, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають переважне право залишення на роботі при вивільненні працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, в тому числі при ліквідації, реорганізації або перепрофілюванні підприємства, установи, організації, скороченні чисельності або штату працівників, а також на працевлаштування.

У разі вивільнення працівників у зв'язку зі змінами в організації виробництва та праці, в тому числі при ліквідації, реорганізації або перепрофілюванні підприємства, установи, організації, скороченні чисельності або штату працівників, їм виплачується допомога у розмірі трикратної середньомісячної заробітної плати, а також зберігається за їх бажанням посадовий оклад, тарифна ставка (оклад) на новому місці роботи, але не більше одного року.

За більш  детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення на номер: (04162) 31074.