До відома бухгалтерів підприємств, установ, організацій! PDF Друк
Вівторок, 06 листопада 2018, 14:27

Відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 20.09.2005р. № 936 (зі змінами ) „Про затвердження використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов`язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” підприємства, установи, організації реєструються уповноваженим органом, для чого не пізніше ніж за два місяці до початку кодного бюджетного року подаються в управління праці та соціального захисту населення  такі  форми документів:  паспорт даних підприємства (форма № 2), графік відпусток на наступний рік, списки потерпілих громадян які працюють на підприємстві, установі, організації, звіт „7ВК”(форма № 1).

Водночас, нагадуємо документи щодо розрахункових витрат, пов'язаних з виплатою щорічної додаткової відпустки строком 16 календарних днів  подавати до 25 числа місяця, за який здійснюється нарахування.

Номер телефону, за яким надаються консультації: (04162) 31074