До уваги одержувачів житлової субсидії! PDF Друк
П'ятниця, 09 листопада 2018, 14:23

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 №848, зі змінами від 27.04.2018 №329,  житлова субсидія розраховується на всіх зареєстрованих в домогосподарстві, включаючи і доходи членів сім'ї осіб із складу домогосподарства (незареєстровані чоловік, дружина…). Разом з цим, житлова субсидія може бути призначена за виключенням осіб, які фактично не проживають за місцем реєстрації, за рішенням комісії.

Однак,  в окремих випадках рішенням комісії не можна виключити:

- членів сім'ї осіб зі складу домогосподарства (чоловіка,  дружину…);

- непрацюючих працездатних осіб, у яких були відсутні доходи, які не сплатили єдиний соціальний внесок (ЄСВ) на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний протягом трьох місяців, за які беруться доходи (січень-червень 2018), які перебували за кордоном сукупно більше 60 днів, крім тих, що перебували за кордоном на лікуванні, навчанні.