Семінар-навчання з питань надання житлових субсидій PDF Друк
П'ятниця, 14 грудня 2018, 15:00

11 грудня 2018 року Департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації під головуванням заступника директора департаменту Василя Павлюка за участю начальника відділу ДСД департаменту, директора ПП «Комп’ютерДім» проведено семінар-навчання з питань надання житлових субсидій для спеціалістів районних та міських органів соціального захисту населення області, в якому взяла участь і заступника начальника - начальника відділу ДСД Гордін І.А..

На семінарі  були підняті питання:

- про дотримання норм чинного законодавства щодо надання населенню житлових субсидій,

- про зміни в законодавстві стосовно надання державної соціальної допомоги у 2019 році,

- про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року №841 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» в програмному комплексі «Наш Дім», а також про особливості формування та обробки запитів до ПФУ та ДФС, обмін даними з іншими зовнішніми органами та організаціями, вивантаження даних до Центрального сховища Мінсоцполітики та для верифікації Мінфіну.