Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам PDF Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 12:42

11  січня  2019 року під  головуванням  керівника апарату Брусилівської райдержадміністрації, голови комісії Павлюк Любов Василівни, відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням    комісії     було    дано   дозвіл     на    призначення  \відновлення\  2 заявникам пенсії та 3 громадянам державної допомоги переміщеним особам.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                             О.В.Смик