Компенсація замість санаторно-курортної путівки PDF Друк
П'ятниця, 05 квітня 2019, 11:04

Управління праці та соціального захисту населення нагадує, що інвалідам війни виплачується грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки за місцем їх обліку один раз на два роки, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань.

Тобто, хто з інвалідів війни не одержував безоплатної санаторно-курортної путівки у 2017 та 2018 роках можуть звернутися до управління із заявою про виплату грошової компенсації до якої додати копії посвідчення інваліда війни, паспорта та ідентифікаційного номера.

Інвалідам від загального захворювання, з дитинства та іншим інвалідам, крім осіб, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, грошова компенсація за путівку виплачується, хто перебуває на обліку в управлінні для отримання путівки та протягом трьох календарних років не одержував безоплатної санаторно-курортної  путівки (не рахуючи рік, коли інвалід звернувся за нею).

Тобто, хто з таких інвалідів не одержував безоплатної санаторно-курортної путівки у 2016, 2017 та 2018 роках можуть звернутися до управління із заявою про виплату грошової компенсації до якої додати копії пенсійного посвідчення, довідки МСЕК (якщо проходили повторний огляд в цих роках), поновлену довідку за формою 070/о, а для осіб, інвалідність яких пов'язана з нещасним випадком на виробництві, ще й довідку з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань про неодержання протягом трьох календарних років безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу і не виплачувалася за це грошова компенсація за путівку.

Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до управління за адресою смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 (каб. № 108) або за телефоном 30800.

Т.Павлюк, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин .