До уваги громадян! PDF Друк
Понеділок, 22 липня 2019, 14:46

Серед основних причин потрапляння людей у торгівлю людьми це недостатньо поіформованість громадян України про цю проблему. Тому, Мінсоцполітики три роки поспіль проводить широкомасштабні інформаційні кампанії із залученням державних органів виконавчої влади задля інформування громадян про проблему торгівлі людьми, основні причини та наслідки потрапляння.

Про безпеку працевлаштування за кордоном дізнайтесь на сайті: 527.org.ua

Як діяти, щоб захистити себе та близьких від торгівлі людьми: http://www.stoptrafficking.org/ ------  дій  ------ захисти себе

Плануєте працювати в Польщі?

Організації Польщі, які надають допомогу:

Українська профспілка для захисту заробітчан «Трудова солідарність».

Її метою є захист прав українських працівників та трудових мігрантів в будь-якому куточку світу.

Т: +48 601-878-436

Організації Caritas

Вищезгадані організації надають психологічну, юридичну, соціальну та трудову допомоги мігрантам в Польщі, в тому числі і українцям. Дані осередки розташовані в різних частинах Польщі: Варшава, Білосток, Бяла Подляска, Люблін, Слубіце та Згожелець.

Організація «Eleos»

Бюро розглядає справи біженців та мігрантів з різних країн, які на даний момент проживають близько міста Білосток. Тут передусім можна оформити соціальну допомогу біженцям. Бюро знаходиться за адресою:

м.Білосток, вул.Варшавська 47, Т:+48 857-328-907

Фонд «Crossroads»

Основною діяльністю фонду є надання допомоги біженцям та мігрантам, які мають особливо тяжкий матеріальний стан та знаходяться в скрутному становищі в суспільстві. Діяльність фонду поширюється на всій території Польщі

м.Познань, вул Пекари 8а/40, Т:+48 791-085-827

Телефон довіри в Польщі +48 664-974-934