30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми. ВІДЕО PDF Друк
Понеділок, 29 липня 2019, 14:08

Світова спільнота відзначає 30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Цей день проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, починаючи з 2014 року світова спільнота відзначає його саме 30 липня.

За даними ООН, з близько 21 млн людей, які є жертвами торгівлі людьми, частка жінок і дітей складає 71%.

Як зазначається в документах ООН, чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном. При цьому страждають всі країни, будь то країна походження, транзиту або призначення.

У 2010 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми, закликавши уряди в усьому світі вжити скоординованих і послідовних заходів, щодо перемогти над цим злом. План передбачає інтеграцію боротьби з торгівлею людьми в більш широкі програми ООН для того, щоб прискорити темпи розвитку і підвищити ступінь безпеки в усьому світі. Одним з найважливіших положень Плану є створення цільового фонду ООН для добровільних внесків на користь жертв торгівлі людьми, особливо жінок і дітей.

Житомирщина 30 липня також долучиться до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми – у цей день у Житомирі покажуть фільм “Жінка в полоні”

Відео http://oda.zt.gov.ua/news/30-lypnya-vsesvitnij-den-protydiyi-torgivli-lyudmy-video/