« Не стань жертвою торгівлі людьми!» PDF Друк
Понеділок, 21 жовтня 2019, 16:47

18 жовтня відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Наш район теж не залишився осторонь. Відбулася інформаційно-просвітницька кампанія щодо попередження ризиків торгівлі людьми з мешканцями селища.

Працівниками управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА розповсюджено буклети «Плануєте працювати за кордоном?» та листівки «Подбайте про свою безпеку!». В приміщенні Брусилівської центральної бібліотеки ім.Г.М.Ткаченка організована виставка «Про протидію торгівлі людьми» для підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Торгівля людьми є особливо небезпечним злочином, який є грубим порушенням прав людини і визнаний серйозним злочином на міжнародному рівні.