img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню АТО PDF Друк
П'ятниця, 25 липня 2014, 08:08

 Держземагентство України всіляко сприятиме реалізації права військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, на безоплатне отримання у власність земельної ділянки.

Уряд підтримав ініціативу Голови Держземагентства України Сергія Рудика з надання земельних наділів військовослужбовцям та доручив силовим відомствам підготувати та надати відповідні списки. «Ми опікуємося тим, щоб усі без винятку військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції, отримали у власність земельні ділянки. Ми подбаємо, щоб нікого не забули», – наголосив Сергій Рудик під час наради.

Військовослужбовцям необхідно із заявою звернутися безпосередньо до Головного управління Держземагентства у відповідній області за місцем проживання. До заяви необхідно додати необхідний документ, що посвідчує участь в антитерористичній операції, а саме, посвідчення, довідка, наказ, тощо.

Територіальні органи Держземагентства гарантують максимальне сприяння у виділенні земельних ділянок за мінімальних витрат коштів та часу всім військовослужбовцям, які не шкодуючи сил, здоров’я, свого життя, боронять нашу державу, захищають територіальну цілісність і суверенітет країни у східних та південно-східних областях.

 Для отримання більш докладної інформації можна також зателефонувати до відділу Держземагентства у Брусилівському районі за телефоном 3-04-91 або на “гарячу лінію ” Голови Держземагентства України за телефоном 0-800-301-071 (дзвінки безкоштовні).

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 липня 2014, 11:31
 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin