До уваги жителів району PDF Друк
Четвер, 07 квітня 2016, 09:31

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України № 1055 від 16.12.2015 року про “Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” відбулася реорганізація управління Пенсійного фонду України в Брусилівському районі Житомирської області шляхом злиття з управлінням Пенсійного фонду України в Коростишівському районі Житомирської області.

30.03.2016 року утворено Коростишівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Начальник об’єднаного управління – Матвійчук Валентина Сергіївна. Перший заступник начальника об’єднаного управління – Будник Лариса Іванівна. Заступник начальника об’єднаного управління – Липко Людмила Анатоліївна.

Об’єднаним  управлінням розпочато фінансування пенсійних виплат за квітень поточного року. Виплати проводяться вчасно, згідно графіку і у повному обсязі.

Як і раніше, жителі Брусилівського району обслуговуватимуться за адресою:

12601, смт. Брусилів, вул. 1 Травня, 50. Телефони: 3-10-91, 3-10-84.

Просимо враховувати дані зміни у назві при зверненні до управління!