img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Відділення державного казначейства
Вишивана моя Україна PDF Друк
П'ятниця, 07 жовтня 2016, 08:33

03 жовтня 2016 року на кордоні Рівненської та Житомирської областей житомиряни прийняли від колег з Рівненщини творчо-патріотичну естафету під назвою “Вишивана моя Україна”, яка, об’їхавши майже всю Україну, завітала до Поліського краю.

Вважається, що вишивка – джерело української гармонії, оберіг, символ здоров’я, краси, любові та захисту. Ось вже близько двох місяців на карті-полотні “Вишивана моя Україна” хрестик за хрестиком з’являються візерунки, притаманні різним регіонам України – це символи, в яких закодовано мир та добробут, здоров’я та щаслива доля і все те, що ми бажаємо своїм родинам та нашій Україні.

Акція під назвою “Вишивана моя Україна”, яка стартувала зі східних областей нашої держави, де сьогодні точаться військові дії, та за два місяці, об’їхавши майже всю Україну, а це близько 5 100 кілометрів, духовно об’єднала казначеїв сходу та заходу, півдня та півночі та стала справжнім казначейським оберегом. Сподіваємося, що карта-оберіг, вишита з думками про мир та спокій, ніколи не змінить своїх кордонів і стане символом єднання та злагоди.

Житомирщина – Поліський край, як і український прапор, розділені природою навпіл. Північна частина області розташована у межах території, вкритої лісами і місцями заболоченої Поліської низовини, на півдні надзвичайно мальовничі долини річок Случ і Тетерів, які, прорізуючи давні кристалічні породи, створюють невимовної краси ландшафти  та вирізняють Житомирщину на тлі природного розмаїття України. Житомирщина, за твердженням науковців, вважається прабатьківщиною та колискою слов'ян. Символами Житомирського краю є жито і мир, найкращий в світі льон та пахучий хміль. Прикрасою цього краю є щирі, привітні і працьовиті люди.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2016, 09:12
Детальніше...
 
Казначейській службі Брусилівського району – 20 років PDF Друк
Четвер, 24 березня 2016, 08:39


19 березня 2016 року - особлива дата для казначеїв Брусилівщини. 20 років тому саме цього дня у відповідності до наказу Управління Державного казначейства у Житомирській області № 20-к було призначено на посаду начальника тоді ще відділення Державного казначейства у Брусилівському районі Корнієнко Валентину Іванівну. Вона мала значний досвід практичної роботи у фінансових установах, зокрема у фінансовому відділі. У складних умовах організації нової установи став у пригоді її талант організатора. Колектив перших казначеїв складався з 3 штатних одиниць. Ними стали: Заріцька Л.І., яку було прийнято на посаду головного бухгалтера та Дубницька Г.В. - головний спеціаліст відділу виконання та проведення платежів з державного бюджету. Облаштування відділення розпочиналося із одного кабінету в приміщенні гуртожитку Брусилівської ЗОШ №1, друкарської машинки і телефону. А вже у 1997 році на робочих місцях казначеїв з’явилися перші комп’ютери, був налагоджений електронний зв'язок з управлінням в м. Житомирі. Спершу до функцій відділення Державного казначейства входило облік дохідної частини державного бюджету та відшкодування витрат підприємствам та організаціям, на яких працювали постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Двадцять років - відносно невеликий проміжок часу, та за цей період управління заявило про себе, як

Останнє оновлення на Четвер, 24 березня 2016, 14:39
Детальніше...
 
Клієнт Казначейства – Казначейство PDF Друк
П'ятниця, 05 лютого 2016, 15:55

Державною казначейською службою України проведено роботу щодо розширення функціональних можливостей ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Так, з 2016 року вводяться у дію розширені функціональні можливості ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань; завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та підтвердних документів до них.

У зв’язку з зазначеним внесено зміни до анкети клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування та до типового договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Всі ці та інші проблемні питання при запровадженні системи дистанційного обслуговування було розглянуто на робочій зустрічі, яка відбулася 03.02.2016 року в приміщенні управління Державної казначейської служби України у Брусилівському районі з окремими розпорядниками коштів.

На робочій зустрічі, яку проводив начальник управління Євченко В.О., були присутні головний бухгалтер Брусилівської селищної ради Омельчук Т.В., головний бухгалтер УП СЗН Брусилівської РДА Синицька В.М., головний бухгалтер комунальної установи «Брусилівська центральна районна лікарня» Лозова Т.С., головний бухгалтер відділу освіти Брусилівської РДА Войтушенко В.В., головний бухгалтер управління фінансів Брусилівської РДА Тюрменко О.В., спеціаліст архівного сектору Брусилівської РДА Вікторовська А.А.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 лютого 2016, 16:41
Детальніше...
 
Шановні клієнти Казначейства ! PDF Друк
Вівторок, 25 серпня 2015, 13:22
Стратегією розвитку Державної казначейської служби України на 2015-2017р.р., визначені основні  напрямки роботи та завдання органів Державної казначейської служби України.
Головним напрямком для удосконалення розрахунково-касового обслуговування розпорядників бюджетних коштів являється розвиток багаторівневої інформаційно-обчислювальної системи казначейства. Одним із кроків такого розвитку стало запровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів казначейства України із застосуванням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство».
Детальніше...
 


© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin