img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районний центр зайнятості
Професіографічна екскурсія PDF Друк
Середа, 13 червня 2018, 13:52

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.В профорієнтаційній роботі з школярами дуже важливо звернути увагу підростаючого покоління на необхідність врахування вимог сучасного ринку праці при виборі майбутньої професії.

 

Особливої уваги варте практичне ознайомлення школярів з професіями, які актуальні на ринку праці району, шляхом проведення професіографічних екскурсій. Ось і сьогодні учні 3-5 класів пришкільного табору «Меридіан» Брусилівської гімназії ім.  Г. О. Готовчиця відвідали фабрику «Папірус».

 

Привітно зустріла дітвору молода команда підприємства. Діти побували на виробничих  потужностях фабрики, в цехах з виготовлення канцелярського приладдя, складських приміщеннях, гуртожитку. Була можливість спостерігати за практичною роботою працівників безпосередньо на робочих місцях. Дітей вразили організація та умови праці, виробничі процеси, сучасне технологічне обладнання тощо.


На завершення екскурсії були обмін враженнями від побаченого, подяки та подарунки від  фабрики «Папірус», а також  надії на подальшу співпрацю.

Детальніше...
 
Знавець професій PDF Друк
Середа, 06 червня 2018, 14:19

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Розпочалося літо – пора не тільки відпочинку, розваг, а і цікавих зустрічей, нових вражень.

 

В рамках профорієнтаційної  акції «Знавець професій» до Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ завітали наймолодші відвідувачі – учні 1-4 класів Брусилівської ЗОШ №1, які перебувають у пришкільному літньому таборі «Лінгвоманія». Дітвора активно знайомилася з інформаційними матеріали, задавали запитання, розчаровувалися, коли не знаходили професію про яку мріють.


Під час заняття, яке розпочалося із вправи «Політ мрій», учні презентували себе та ділилися своїми мріями про професії.


Пізнавально, цікаво та позитивно  пройшли ігри та вправи на кращого знавця професій серед дітей.

 

Детальніше...
 
Організація громадських робіт Брусилівською філією Житомирського обласного центру зайнятості PDF Друк
Понеділок, 04 червня 2018, 08:32

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Громадські роботи – суспільно корисні роботи, що здійснюються в інтересах місцевої громади та відповідають її суспільним потребам. Їх організовують для тимчасової матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах. Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру проводяться виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях.


З особами, які беруть участь у громадських роботах, роботодавці укладають в письмовій формі строкові трудові договори на строк, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів і роблять відповідні записи у трудову книжку працівника. Оплата громадських робіт – не нижче рівня мінімальної заробітної плати. Участь незайнятого населення у таких роботах підвищує мотивацію до праці.


З метою організації та проведення громадських робіт Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості плідно співпрацює з Брусилівською об’єднаною територіальною громадою, а також УПСЗН Брусилівської райдержадміністрації.


З початку 2018 року 19 осіб з числа зареєстрованих безробітних скористались можливістю додаткового заробітку, тимчасово попрацювавши на громадських роботах в Брусилівській об’єднаній територіальній громаді.

Серед пріоритетних видів робіт – благоустрій та озеленення території населеного пункту, пам’яток історії та культури, пам’ятників загиблим захисникам Вітчизни.

Детальніше...
 
День вишиванки PDF Друк
Четвер, 17 травня 2018, 10:50

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Сьогодні, у день вишиванки, Брусилівська районна філія перетворилася на музей-світлицю, наповнену вишивками.  Зранку тут царили пожвавлення та гарний настрій. Фахівці зустрічали клієнтів служби зайнятості у вишиванках. До святкування долучилися і шукаючі роботу. Ті, хто прийшов у вишиванках створили святковий настрій для всіх. Хто був без вишиванок жалкували про те, що їхня ще не дошита, що варто вишити чи купити, тобто заряджались позитивом і бажанням одягнути вишиванку.


Під час семінару «Оволодій новою професією» приділена увага і обговоренню ідеї щодо перетворення власного хобі - вишивання на власну справу чи додатковий заробіток. Факти про вишиванку, як оберіг та символ українського народу, звичайно, нікого не здивуєш. А от те що українська вишиванка має дуже давню історію та те, що вишитий одяг присутній не тільки у трипільській культурі, а і у скіфів, які проживали на території сучасної України, про особливе значення чоловічої вишиванки, як символу кохання та те, що першим модником, котрий поєднав вишиванку із буденним одягом був Іван Франко та інші цікаві факти здивували присутніх.

Детальніше...
 
Прикордонна служба пропонує роботу PDF Друк
Четвер, 10 травня 2018, 11:21

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.8 травня 2018 року відбувся семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України у Брусилівській районній філії, в якому взяли участь заступник начальника Окремого регіонального центру комплектування ДПСУ Північного регіонального управління, підполковник Дмитро Кравченко, представник райдержадміністрації  Олександр Мошонець та 13 безробітних.


Окремий регіональний центр комплектування м.  Житомира Державної прикордонної служби України запрошував на контрактну службу. Підполковник Дмитро Кравченко, заступник начальника центру під час зустрічі презентував прикордонну службу, як таку, що здійснює не тільки охорону державного кордону України, контроль та пропуск через кордон, а бере участь у боротьбі з організованою злочинністю, протидіє незаконній міграції тощо. Для шукаючих роботу пропонував службу за контрактом в межах Житомирської області.

 

Переваги при службі – це грошове забезпечення більше 8000 грн., в залежності від займаної посади, додаткове матеріальне забезпечення, компенсація виплат за винайм житла, можливість  навчання у спеціалізованих навчальних закладах державної прикордонної служби, кар’єрне зростання тощо.


Вимоги до претендентів – це вік від 18 до 40 років, відмінне фізичне здоров’я, відсутність судимостей, освіта від повної загальної середньої.

Кандидати на службу проходять  співбесіду в органі Держприкордонслужби, професійно-психологічний відбір, медичний огляд та внутрішню перевірку.


Для амбітних та вмотивованих людей, що бажають стати новим обличчям держави на кордоні надані контактні телефони: 097-44-28-512, 093-65 -14-940, (0412)42-41-98 та адреса м. Житомир, вул,  Параджанова, 125.

Приєднуйтесь до кращих, щоб служити, захищати, допомагати!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 12
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin