img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районний центр зайнятості
Планування професійної кар’єри PDF Друк
Вівторок, 21 травня 2019, 08:48

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещенииДопомогти кожній дитині розкрити її потенціал та повною мірою його реалізувати покликані профорієнтаційні заходи держаної служби зайнятості. Днями 12 старшокласників Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.. разом із фахівцем з профорієнтації Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ набували навичок планування професійної кар’єри.

За допомогою вправ учні виясняли, що вони хочуть робити?що можуть робити?що потрібно на ринку праці?Невід’ємним кроком планування кар’єри є освіта. Куди ж піти вчитися?Тому жвавою виявилася розмова про «плюси» та «мінуси» вищої та професійно-технічної освіти.

Всі разом зійшлися на думці, що освіта необхідна кожній людині, а буде вища чи професійно - технічна – це особистий вибір, який дозволить людині досягнути своєї мети та професійного розвитку. Важливо розібратися зі своїми бажаннями та обрати власний шлях.


А на допомогу прийде веб-базована платформа державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» http://myprofession.com.ua/, яка запрацювала в жовтні минулого року.

 
Профорієнтаційний захід в Хомутецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів PDF Друк
Субота, 11 травня 2019, 08:40

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении10 травня 2019 року, в Хомутецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів учнівська молодь продовжувала знайомство з світом професій. У профорієнтаційному заході прийняли участь близько 30 учнів 8-9 кл.

 

Основний меседж, який фахівці служби зайнятості намагалися донести до школярів – це збудити їхню думку та замислитись над своїм професійним майбутнім, адже тільки виважені та сплановані кроки сприяють професійній самореалізації та досягненню успіху.

 

Учні вчилися елементам само – презентації, стратегії побудови цілей, пізнавали себе, знайомились з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба.» та профорієнтаційною платформою  «Моя професія» Державної служби зайнятості.

 


Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

 
Потрібні контролери та слюсарі PDF Друк
Четвер, 18 квітня 2019, 11:06

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииПАТ Житомиргаз гостро потребує працівників на посади контролерів  газового господарства та слюсарів з ремонту та експлуатації газового устаткування на Брусилівську дільницю.

 

Тому начальник дільниці Мамчур П. В. на ярмарці вакансій, 18.04.2019 року, у Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості, знайомив шукаючих роботу з умовами праці та вимогами до працівників, режимом роботи, оплатою праці. Підприємство пропонує заробітну плату в залежності від виконаної роботи, але не менше встановленого мінімуму законодавством (від 4173 грн. до 8000грн. і вище), нормований робочий день, повний соціальний пакет. Також підприємство проводить попередній підбір претендентів на вакансію майстра з обліку. Основні вимоги: освіта від молодшого спеціаліста до магістра бухгалтерського, економічного чи технічного напрямку, готовність навчатись тощо.


За більш детальною інформацією по вакансіях звертатись за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 6, Брусилівська дільниця газового господарства,  або до фахівців Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ.


У заході взяли участь 15 безробітних, четверо зацікавились пропозицією роботи та згодились пройти співбесіду у роботодавця.

Детальніше...
 
Старт до професійної кар’єри PDF Друк
Вівторок, 16 квітня 2019, 14:04

Протягом тижня, що минув із учнями 10-11 класів Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ліцею» проведені профорієнтаційні заняття "Старт до професійної кар'єри". У заходах взяли участь 29 старшокласників.  Під час занять звернено увагу  на важливі фактори вибору професії - бажання, інтереси, здібності, психологічні особливості,  стан здоров’я та вимоги ринку праці тощо.


Практичні вправи «Комунікативна павутина», «Хто Я?», «Який Я?», «Гра в лотерею», «Будинок досягнення успіху»   показали старшокласникам важливість  самопізнання, самопрезентації та саморозвитку.


Для більш усвідомленого вибору своєї майбутньої професійної діяльності, учнівській молоді запропоновано скористатись профорієнтаційною платформою державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» та роздано буклети «Навігатор вибору професії» та  «Твій шлях у світ професій».

Детальніше...
 
Екскурсія на фабрику канцтоварів PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 08:33

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, небо и на улицеПрофесіографічні екскурсії на виробництво – це однин з видів знайомства з професіями. Тому сьогодні, 08 квітня 2019 року, 25 дев’ятикласників Брусилівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів відвідали місцеве ринкоутворююче підприємство «Папірус Універсал». Як завжди, привітно зустріла команда фабрики учнівську молодь.

 

Школярі побували у складських приміщеннях готової продукції, виробничих потужностях, познайомилась з технологічним процесом виготовлення канцтоварів, умовами праці, оплатою праці, професійними назвами робіт, які застосовуються на фабриці. Учнів вразили застосування сучасного технологічного обладнання, роботів тощо.


На завершення екскурсії були обмін враженнями від побаченого та подарунки від фабрики «Папірус Універсал».

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 17