img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районний центр зайнятості
Дії на випередження PDF Друк
Вівторок, 10 грудня 2019, 17:24

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещенииНа часі  в Україні реорганізація структури райдержадміністрацій, яка викликана  реформою децентралізації. Зміна організаційної структури передбачає зменшення чисельності працівників, а - це є непростим, болючим рішенням.


Люди - це найцінніший капітал держави, тому основне завдання служби зайнятості – це підтримка людей у пошуку роботи. Так, щоб вивільнення працівників Брусилівської РДА було найменш болісним проводиться ряд заходів.


Директор Брусилівської філії Житомирського ОЦЗ Дрозд О. С. провів робочі зустрічі з першим заступником голови райдержадміністрації Ненюком О. О. То ж спільно обговорювали деталі та перспективи подальшого можливого працевлаштування тих, хто залишиться без роботи.


Під час семінару з вивільнюваними працівниками фахівці філії охарактеризувала стан ринку праці, надали консультації з питань чинного законодавства в сфері зайнятості, акцентували на актуальних вакансіях, розповіли про процес реєстрації у службі зайнятості, ознайомили з комплексом послуг та електронними сервісами, якими сьогодні оперує служба зайнятості.


Під час проведених заходів складені профілі клієнтів, визначені ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнтів серед інших осіб на ринку праці, визначено ступінь мотивації та готовності до змін та накреслені індивідуальні плани надання послуг чи працевлаштування.


Зазвичай, при втраті роботи, люди піддаються негативним переживанням, тож психологічна підтримка є невід’ємною складовою в роботі фахівців служби зайнятості. Для тих, хто підпадає під скорочення, пам’ятайте, що втрата роботи - це тимчасовий епізод у вашому житті. Втративши роботу, людина отримує шанс переосмислити свій трудовий шлях, щоб, можливо, здобути новий фах чи змінити напрям своєї професійної діяльності.

 

І в центрі зайнятості фахівці докладатимуть максимум зусиль, щоб кожен вивільнений працівник якомога швидше повернувся до роботи.

 


Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

 
Стоп насильству! PDF Друк
Понеділок, 09 грудня 2019, 17:14

На изображении может находиться: люди сидят, экран и в помещенииФахівці Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ  приєдналися до заходів, які проводяться щороку з 25 листопада по 10 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Так, 9 грудня, проведено семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», де привернено увагу учасників семінару до актуальних питань для українського суспільства: проблема подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.


Найбільший акцент було зроблено на проблемах торгівлі людьми: виявлено рівень поінформованості щодо даного питання, сформовано уявлення про суть торгівлі людьми, з’ясовано основні причини  та ознайомлено з різними формами торгівлі людьми, також  намагалися позбавитися небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми.


Не оминули і гендерну проблему на ринку праці. Гендерна рівність – це рівні права та можливості для жінок і чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації права людини, у професійній сфері - отримання рівних винагород за результатами праці та рівних можливостей самореалізовуватися різними шляхами. На жаль, жінки мають більше проблем, ніж чоловіки, як у разі звільнення, так і при працевлаштуванні.  Як свідчать дослідження  у цій сфері, найбільшу частку робочих місць займають чоловіки та отримують вищу заробітну плату. Тому держава повинна приймати заходи, які б не формально, а реально усували прояви гендерної нерівності.

 

 


Л. Левківська, фахівець з профорієнтації

Детальніше...
 
Тренінг для осіб з особливими потребами PDF Друк
Понеділок, 02 грудня 2019, 14:02

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, гостиная и в помещении3 грудня 2019 року –Міжнародний день осіб з особливими потребами. Метою проголошення цього дня - є дотримання прав людини та участь осіб з інвалідністю в житті суспільства.


В рамках декади зайнятості для осіб з інвалідністю, учасників АТО/ООС, Брусилівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості проведено тренінг, на якому основна увага була  зосереджена на наданні соціальних послуг особам з особливими потребами в процесі пошуку  та  підбору роботи. Учасники тренінгу пропрацьовували способи пошуку роботи, аналізували причини та психологічні перешкоди свого не працевлаштування. За допомогою вправ мали можливість поглянути на себе трохи з іншого боку, більш цілісно, звернути увагу на різні сфери життя та відкрити можливості для розвитку.


В рамках соціального партнерства в тренінгу взяв участь начальник Брусилівського бюро безоплатної правової допомоги  Юрій Ободзінський. Він зупинився на основних правах осіб з інвалідністю, зроблених кроках зі створення правової бази у сфері реабілітації інвалідів та вирішенні їх проблем. Юрій Анатолійович акцентував увагу на тому, з яких питань громадяни можуть звернутися до бюро правової допомоги, і що їх двері  завжди відкриті для осіб з особливими потребами. І, головне, що така допомога для них безкоштовна.


Детальніше...
 
День кар’єри PDF Друк
Середа, 20 листопада 2019, 14:37

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, гостиная и в помещенииВибір професії – це справа не одного дня, це ланцюжок рішень, які приводять молоду людину до прийняття рішення. Для декого це триває декілька років, а для декого - десятиліття. Для випускників шкіл питання професійного вибору стає необхідністю. Тоді і виникають запитання: хто я? Які я маю здібності? Який мій життєвий ідеал? Ким я хочу стати?

19 листопада 2019 року у будинку культури Брусилівської селищної ради відбувся профорієнтаційний захід День кар’єри «Твоя професія-твоє майбутнє», на якому йшла розмова про те як правильно, як круто будувати кар’єру в тій чи іншій сфері. Адже, насправді, будь - яка людина може це зробити.


Ініціатором проведення Дня кар’єри «Твоя професія - твоє майбутнє» є Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості. Захід відбувався за сприяння відділів освіти та спорту, культури Брусилівської селищної ради, відділу освіти райдержадміністрації та об’єднав 16 навчальних закладів Житомирської та Київської областей, провідних роботодавців району, проактивних випускників, які зацікавлені в успішній кар’єрі та професійному зростанні.

На початку заходу, у фойє будинку культури, представники навчальних закладів надавали випускникам індивідуальні та групові консультації щодо умов та переваг вступу безпосередньо до своїх навчальних закладів.
Друга частина Дня кар’єри проходила у глядацькому залі будинку культури.

Детальніше...
 
Профорієнтаційний урок PDF Друк
Середа, 13 листопада 2019, 15:56

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении З метою підготовки учнівської молоді до виваженого вибору свого професійного майбутнього у Лазарівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 12 листопада 2019 року відбувся  профорієнтаційний урок для учнів 8 та 9 класів.

 

Під час заняття учні пізнавали світ професій сучасний та майбутній, використовуючи атлас професій майбутнього з доповненою реальністю, визначали свої нахили за допомогою профорієнтаційного тестування, за допомогою вправ пробували відповісти на запитання «Хто я?», «Який я?», яка моя ціль, які кроки, необхідні для її здійснення?

 

 

 


Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 20