Десятикласники планують професійне майбутнє PDF Друк
Вівторок, 26 березня 2019, 15:01

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещенииВибір професії – це перший  та відповідальний  досвід вибору учнівської молоді. Його набуття важливе для побудови майбутньої  власної професійної  кар’єри. 20 та 21 березня фахівцем з профорієнтації Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ були проведені профорієнтаційні  заходи у Брусилівській ЗОШ  № 1 І-ІІІ ст. та  Брусилівській гімназії ім. Г. О. Готовчиця . Учасниками заходів були учні 10 класів.

У Брусилівській ЗОШ №1  в рамках засідання клубу  "Мій вибір" старшокласники  набували навичок ефективного спілкування, знайомились з комунікативними техніками, працювали  над формуванням та розвитком комунікативних умінь,  навичок управління часом, які є важливими в процесі досягнення професійних цілей.

У Брусилівській гімназіі десятикласники  під час інтерактивних вправ вчилися презентувати себе (вправа «5W»), досліджували себе (вправа «Який Я?»). Вправа «Рука долі або гра в лотерею» показала учасникам наслідки випадкового вибору, розуміння необхідності активних дій щодо вибору професії.

Які ж активні дії треба зробити старшокласнику,  щоб вибір професії був вдалим?

Найперше - це пізнавати себе. А допоможе в цьому профорієнтаційна онлайн - платформа державної служби зайнятості  «Моя  професія»,  яка  і була презентована старшокласникам обох навчальних закладів.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол, ребенок и в помещении