Екскурсія на фабрику канцтоварів PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 08:33

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, небо и на улицеПрофесіографічні екскурсії на виробництво – це однин з видів знайомства з професіями. Тому сьогодні, 08 квітня 2019 року, 25 дев’ятикласників Брусилівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів відвідали місцеве ринкоутворююче підприємство «Папірус Універсал». Як завжди, привітно зустріла команда фабрики учнівську молодь.

Школярі побували у складських приміщеннях готової продукції, виробничих потужностях, познайомилась з технологічним процесом виготовлення канцтоварів, умовами праці, оплатою праці, професійними назвами робіт, які застосовуються на фабриці. Учнів вразили застосування сучасного технологічного обладнання, роботів тощо.

На завершення екскурсії були обмін враженнями від побаченого та подарунки від фабрики «Папірус Універсал».

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек