Для попередження бездомності PDF Друк
Середа, 18 лютого 2015, 19:59

Виконання  в районі заходів щодо пріоритетних завдань державного регулювання у сфері соціального захисту бездомних громадян на постійному контролі райдержадміністрації, районної координаційної ради з вирішення питань соціального захисту бездомних громадян, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брусилівського району, виконкомів селищної та сільських рад. Це цілий спектр роботи, що потребує постійного вдосконалення, вивчення чинного законодавства, негайного реагування та вирішення всіх проблемних питань. Зокрема, на виконання постанови КМУ «Про затвердження Основних напрямів запобігання бездомності до 2017 року» робиться все можливе для попередження бездомності та безпритульності, запобігання випадкам незаконного відчуження житла та захисту майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одиноких непрацездатних громадян.

Це й   інформаційно-роз’яснювальна робота, виїзні прийоми громадян в населених пунктах району, сходи жителів населених пунктів, дієва робота соціальних робітників, обстеження умов проживання жителів, які опинились в скрутних життєвих обставинах, вивчення додаткової потреби осіб, які опинились в складних життєвих обставинах, у  соціальних послугах, щорічне вивчення потреб жителів усіх громад району в отриманні соціальних послуг, направлення в інтернатні установи, лікування в медичних установах.

Територіальним центром спільно з виконкомами селищної та сільських рад проводиться щотижневий моніторинг щодо виявлення бездомних громадян.  Впродовж 2014 року проведено обстеження умов проживання всіх одиноких непрацездатних громадян похилого віку, інвалідів. Фактів незаконного відчуження майна цієї категорії осіб не виявлено.

У зв’язку з кадровими змінами в установах та організаціях району та з метою впорядкування складу районної координаційної ради з вирішення питань соціального захисту громадян розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено новий склад ради.