Прийшло одне з найбільш улюблених свят - Новий рік, а з ним і Різдво Христове! PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 12:05

Мільйони петард, ракет, феєрверків спалахують у святковому нічному небі, гуркіт від їх розривів чути далеко за межами міста. Але саме у цей період найбільша кількість людей потрапляє до опікового центру з травмами від піротехнічних виробів.

Щоб свято не перетворилося на страшну трагедію не нехтуйте правилами безпеки:

1. Купувати піротехнічні засоби треба лише в магазинах, які мають ліцензію на їх продаж. Збережіть чек!
  2. Уважно читайте і чітко виконуйте інструкцію із застосування виробу.
  3. Обов’язково перевірте термін придатності піротехнічних іграшок. Якщо він закінчився – у жодному разі не застосовуйте виріб.
  4. Ніколи не запалюйте піротехніку в приміщенні, вийдіть для цього на відкриту місцевість. Прослідкуйте, куди направлена ракета або петарда, чи немає поблизу великого скупчення людей і споруд, які відносяться до категорії вибухонебезпечних (бензозаправок, електрощитів тощо).
  5. Якщо підпалена піроіграшка не спрацювала, не слід використовувати її повторно (піднімати, брати у руки, підпалювати) – це може призвести до опіків і каліцтв.
  6. Не використовуйте спеціальну „військову” піротехніку, оскільки вона призначена не для забави.

Не жартуйте з піротехнічними засобами!

Шановні батьки!

Слідкуйте за своїми дітьми! Не дозволяйте їм самостійно купувати і використовувати вибухонебезпечні забавки!

Нехай Новорічні свята принесуть вам лише

радість та здоров’я в Новому році!