Відбувся районний фестиваль Дружин юних пожежних. ФОТО. PDF Друк
Четвер, 12 квітня 2018, 16:33

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.06.04.2018 року відбувся районний фестиваль Дружин юних пожежних.

В фестивалі взяли участь 6 команд із загальноосвітніх шкіл району – активісти формування навиків правильного поводження з вогнем, вибухонебезпечних предметів, поведінки під час стихійних лих.

Позитивним наслідком роботи Дружин юних пожежних – рятівників у конкурсі літературно-музичної композиції є те, що вони усі проводились на тему – « Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в буді не потрапляй» у формі пізнавально – розважальних композицій, розв’язання ситуативних завдань з використанням різних жанрів мистецтва.

За результатами конкурсу перемогла команда Морозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.