Піротехніки знищили 8 артснарядів PDF Друк
Вівторок, 03 липня 2018, 15:44

Фото Управління ДСНС України у Житомирській області.2 липня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 8 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Повідомлення надійшло з с. Краківщина. Там, під час викопування ями під фундамент, на власній присадибній ділянці чоловік знайшов 8 боєприпасів. Фахівці ДСНС ідентифікували предмети, як артилерійські снаряди часів минулих війн, калібром 45 мм.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102».

Ні в якому разі не торкайтесь його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією для випадкових перехожих.Категорично забороняється торкатися та пересувати підозрілий предмет.

Пам’ятайте, що відповідальність рятує життя!