Піротехніки знищили 2 артснаряди часів минулих війн PDF Друк
Середа, 11 липня 2018, 14:19

9FB8532A-C08A-4440-A879-5315BBE7384F.jpeg10 липня група піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Житомирській області знищила 2 артилерійські снаряди часів минулих війн.

Одне з повідомлень надійшло з с. Осівці. Там, неподалік від місцевого озера діти знайшли боєприпас, що лежав під деревом. Про небезпечний предмет вони одразу ж розповіли батьку, який і викликав рятувальників. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку, як артилерійський снаряд часів минулих війн, калібром 122 мм.

Ще один 72 мм артснаряд виявили мешканці смт Брусилів. Громадяни перебирали дрова на власному подвір’ї і небезпечний предмет знаходився під ними.

Шановні громадяни! Фахівці ДСНС застерігають, якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтесь його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може завершитися трагедією.