Безпека на воді PDF Друк
П'ятниця, 27 липня 2018, 15:32

Картинки по запросу видпочинок на водоймахНещасні випадки в основному трапляються у місцях стихійного відпочинку населення: ставках, водоймах та річках, які не передбачені для купання і відповідним чином не облаштовані.

Найчастіше в таких місцях не обстежене дно водної акваторії на предмет небезпек для пірнання чи плавання, немає заключення щодо безпечного складу води, трапляється швидка течія, відсутні рятувальні пости чи служби, що можуть вчасно надати допомогу. А через надмірну впевненість у власних силах, зловживання спиртними напоями, пустощі на воді та ігнорування виконання батьківських обов’язків травмуються та гинуть як дорослі, так і діти.

Зокрема, відпочивати слід тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях, де чергують рятувальні пости. Вкрай небезпечно купатися у місцях стихійного відпочинку, де не обстежене, не очищене від каміння, скла чи сторонніх предметів дно. Будьте дуже обережні під час відпочинку на водоймищах. Аби він був для Вас і Ваших дітей безпечним, суворо дотримуйтеся безпеки!

Аби не допустити подібних життєвих трагедій, звертаємось до мешканців району з проханням дотримуватися правил безпечного відпочинку на водних об’єктах!

Будьте обачні!