Про піротехнічні вироби PDF Друк
Вівторок, 04 грудня 2018, 17:18

Похожее изображениеБрусилівський районний сектор УДСНС України у Житомирській області повідомляє, що на службу покладено функції із здійснення державного ринкового нагляду за виробництвом та реалізацією піротехнічних виробів.

Тому, у разі закупівлі піротехніки для влаштування феєрверків та світлозвукових видовищ з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят в обов’язковому порядку слід звертати увагу на вимоги, визначені Технічним регламентом піротехнічних виробів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2011 № 839.

Так, маркування виробу (його пакування) повинно бути зроблено українською мовою, містити відомості про виробника та імпортера виробу, інструкцію щодо його використання та зберігання, вікові обмеження, дату виготовлення, строк зберігання, радіус небезпечної зони дії, вагу піротехнічної суміші тощо.

Також, в обов’язковому порядку на піротехнічному виробі або на його пакуванні повинен бути нанесений національний знак відповідності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.11.2001 № 1599 (зі змінами). Даний знак має форму незамкненого з правого боку кола, усередині якого вміщено стилізоване зображення трилисника, а також повинен містити ідентифікаційний номер органу, що проводив оцінку відповідності даного виробу.