Рятувальники посилили протипожежний контроль селищних рад, на території яких зросла кількість пожеж та є загибель людини PDF Друк
Четвер, 13 грудня 2018, 11:19

IMG_20181212_111242_HDR.jpg12 грудня в рамках довготривалої акції «Увага опалювальний період!» фахівці ДСНС спільно із соціальними працівниками, журналістами та поліцейськими провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору на території Ставищенської сільської ради Брусилівського району.

У ході заходу рятувальники проводили бесіди з населенням, роздавали пам'ятки щодо дотримання правил пожежної безпеки. Вони в черговий раз звернули увагу жителів приватного сектора на дотримання елементарних правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Нагадали, що потрібно проводити очищення димоходів та печей від сажі перед початком, а також упродовж всього опалювального сезону. А господарям тих будинків, де були відсутні металеві листи перед топковим отвором одразу наголошували, що це є вкрай необхідним запобіжним заходом попередження виникнення пожеж в їх оселях. Для тих, кого вдома не було, пам'ятки були залишені в поштових скриньках.

«Нерідко причиною загорянь стає недостатній контроль за печами. Відбувається це через те, що люди залишають топитися піч в будинку або лазні без належного контролю. Вилетіла з печі іскра або банальний перегрів печі можуть призвести  до спалаху», - зазначає начальник Брусилівського районного сектору Управління ДСНС  Житомирщини Олександр Дзядевич.

Цього ж дня попільнянські рятувальники, об’єднавши зусилля із представниками служби у справах дітей та соціальними працівниками, провели профілактичний рейд на території с. Романівка Квітневої сільської ради, де нещодавно на пожежі у власні оселі загинула жінка.

Крім подвірного обходу, працівники ДСНС поспілкувалися із учнями місцевої загальноосвітньої школи. Перед зимовими канікулами діти пригадали правила безпечної поведінки на кризі, при користуванні піротехнічними забавками та прикрашанні новорічної ялинки.

IMG_20181212_105731_HDR.jpg

IMG_20181212_115350.jpg