Як діяти при обриві електричних проводів PDF Друк
Четвер, 13 грудня 2018, 12:18

Картинки по запросу електропровода в снігПід час виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаних зі снігопадом та поривами вітру можливі пошкодження ліній електропередач, чим створюється загроза для людей.

При виявленні обривів електричних проводів чи інших пошкоджень в електромережах необхідно негайно попередити всіх про небезпеку та терміново повідомити в диспетчерську службу району електричних мереж за тел. (04162) 3-01-61, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації (0988195090) або у місцеві органи влади чи відділ з надзвичайних ситуацій за телефоном 101.

Необхідно значи, що смертельно небезпечно не лише торкатись, але і підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних проводів ліній електропередачі, які лежать на землі або звисають з опор чи з дерев.

Організуйте огородження місць обривів або чергування людей у таких місцях до прибуття спеціалістів аварійно-виїзної бригади району електричних мереж.

Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 грудня 2018, 15:14