Брусилівський район: на пожежі у приватному домоволодінні травмувався чоловік PDF Друк
Понеділок, 17 грудня 2018, 14:40

2.JPG15 грудня о 09:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарчій будівлі в с. Старицьке Бусилівського району.

На місці події бійці ДСНС встановили, що вогнем охоплений дах споруди по всій її площі. Через щільність розташування будівлі до житлової оселі, вогонь міг в будь-яку хвилину перекинутися на будинок. До того ж, під час спроби самостійного гасіння отримав опіки рук та обличчя 47-річний власник. Від госпіталізації чоловік відмовився.

О 10:40 пожежу локалізували та об 11:55 - ліквідували. На місці подіє працювало 5 рятувальників та 1 одиниця пожежної техніки. Наразі обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями.

У ДСНС України

у Житомирській області