смт Брусилів: рятувальники дістали з річки загиблого чоловіка PDF Друк
П'ятниця, 11 січня 2019, 16:18

8 січня о 16:03 до Служби порятунку «101» смт Брусилів від поліцейських надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників для пошуку зниклого чоловіка.

Як з’ясувалося, напередодні місцеві мешканці повідомили поліції, що зник їх родич. Після проведення пошукових робіт, 8 січня правоохоронці знайшли куртку зниклого, що знаходилася неподалік від берега на замерзлій р. Здвиж. Фахівці припустили, що чоловік провалився під кригу та залучили на допомогу рятувальників.

До темноти бійці ДСНС шукали його по течії. Пройшли майже 50 кв.м по обидва берега водойми, але через сильну замуленість ріки чоловіка так і не знайшли. На наступний день з самого ранку рятувальники розпочали пошуки на надувному човні, прорубуючи лунки у льоду. О 9:45 фахівці ДСНС знайшли тіло загиблого в місці провалля на відстані 1,5м від берега. Чоловік зачепився одягом за гілля. Далі вони обережно доправили та дістали його на сушу.

Усі обставини події наразі встановлюються правоохоронцями.

У ДСНС України

у Житомирській області