img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Оголошення
Розпочато вступну кампанію до вищих навчальних закладів цивільного захисту PDF Друк
П'ятниця, 22 лютого 2019, 12:05

ШАНОВНІ УЧНІ ВИПУСКНИХ КЛАСІВ!


З метою забезпечення потреб Державної служби України з надзвичайних ситуацій у кваліфікованих кадрах Брусилівський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області повідомляє учням випускних класів загальноосвітніх шкіл та професійно – технічних навчальних закладів Брусилівського району, що розпочато вступну кампанію до вищих навчальних закладів цивільного захисту у 2019 році.

 

ВНЗ ЦЗ здійснюють підготовку фахівців за рахунок державного замовлення для органів і підрозділів цивільного захисту за спеціальностями: психологія, екологія, хімічні технології та інженерія, пожежна безпека, цивільна безпека.


Для отримання додаткової інформації звертатися до Брусиловського районного сектору (Житомирська обл., смт Брусилів, вул. Тихі Верби 2)  або на веб-сайти Національного університету цивільного захисту України(м. Харків, вул. Чернишевська, 94), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України(м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8) та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності(м. Львів, вул. Клепарівська, 35).

 

Детальніше...
 
До уваги випускників шкіл та коледжів. PDF Друк
Середа, 20 лютого 2019, 17:35

 
Оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки у "МДЦ Артек" та "УДЦ "Молода гвардія" PDF Друк
Середа, 20 лютого 2019, 17:32

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє, що  проводиться прийом заяв на оздоровлення та відпочинок   дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до  "МДЦ Артек" та "УДЦ "Молода гвардія" .


Наказом Міністерства соціальної політики України від 27 червня 2018 року N 938 затверджено  ПОЛОЖЕННЯ про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" (м.Київ, Пуща-Водиця) і державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" (м.Одеса) за рахунок бюджетних коштів .


До ДПУ "МДЦ "Артек" і ДП "УДЦ "Молода гвардія" направляються діти віком від 7 до 18 років.   Бюджетні кошти спрямовуються Мінсоцполітики на організацію оздоровлення та відпочинку наступних категорій:


  • дітей-сиріт;
  • дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей з інвалідністю;
  • дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
  • дітей із багатодітних сімей;
  • дітей із малозабезпечених сімей;
Детальніше...
 
До відома підприємств району! PDF Друк
Середа, 20 лютого 2019, 08:57

Інформуємо, що на офіційному сайті Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації у розділі «Підтримка експорту» у рубриці «Виставково-ярмаркові заходи» розміщені посилання, за якими знаходиться інформація щодо переліку заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році та виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році.

 
ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ! PDF Друк
П'ятниця, 15 лютого 2019, 14:30

З метою надання жителям району можливості перевірки власних персональних даних у Державному реєстрі виборців, написання заяв на тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, уточнення попередніх списків виборців, повідомляємо, що відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації працює:


-        понеділок — четвер з 09.00 до 18.00 години  (перерва з 13.00 до 14.00 години),

-        п’ятниця — з 09.00 до 16 годин 45 хвилин  (перева з 13.00 до 14.00 години),

-        у вихідні дні — 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24. 30, 31 березня з 09.00 до 14.00 години.


Шановні жителі району!

Не залишайте перевірку на останній день — менше як за п’ять днів до виборів (з 26 по 30  березня) внесення змін у списки виборців можливе лише за рішенням суду, якщо є потреба або сумніви — звертайтеся зараз! Відділ працює за адресою: смт Брусилів, вул.Небесної Сотні, буд.2 (районна державна адміністрація), каб.01. При собі необхідно мати відповідні документи. Телефони для довідок:  31-8-23, 31-1-78.


Звертаючись до нас Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата!

Працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації закликають Вас активізуватись, проявити громадську свідомість та звернутися до відділу для уточнення персональних відомостей про себе, щоб уникнути непорозумінь в день голосування.


Забезпечте свою участь у виборчому процесі з виборів Президента України.

Саме від Вашого голосу  залежить майбутнє України  та  нашого району!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 52
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin