З 02.12.2019 розпочав прийом заявок Український фонд стартапів PDF Друк
Вівторок, 10 грудня 2019, 17:30

З 02.12.2019 розпочав прийом заявок Український фонд стартапів (далі – Фонд) – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України.  Місія Фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Український фонд стартапів надає фінансування компаніям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed) у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Фонд фінансує перспективні та інноваційні ідеї технологічних стартапів, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху.

Український фонд стартапів планує надавати безповоротну фінансову допомогу стартапам на початкових стадіях розвитку. Проєкт на стадії pre-seed може отримати грант на суму $25 тис., на стадії seed - грант на суму $50 тис. Таким чином, один стартап може сумарно отримати до $75 тис.

Фонд фінансує майже всі галузі, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій. Цільові сектори: штучний інтелект (АІ), блокчейн, кібербезпека, захист (Defense), медицина та охорона здоров'я, фінансові технології (FinTech), освітні технології (EdTech), робототехніка, програмне забезпечення як послуга (SaaS), виробництво, електронна комерція, інтернет речей (ІоТ).

Більш детальну інформацію про роботу Фонду та процес подачі заявок можна отримати за посиланням: https://usf.com.ua/uk/.

Зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС PDF Друк
Вівторок, 03 грудня 2019, 17:18

13 грудня на 12-у годину до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії» на традиційну зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС запрошуємо всіх, хто брав участь в проведенні заходів по ліквідації страшних наслідків чорнобильської катастрофи у 1986-1989 роках, всіх, хто постраждав внаслідок «мирного» атому.

Зустріч по розгляду питань із соціального захисту ліквідаторів у формі «круглого столу» з участю керівництва громади та району буде продовжено  в селищному Будинку культури.

Оргкомітет

Здай кров - врятуй життя PDF Друк
Вівторок, 26 листопада 2019, 14:15

Адміністрація КНП «Брусилівська лікарня» і КНП «Центр ПМСД» Брусилівської селищної ради звертається до небайдужих з проханням виконати високогуманну місію – здати і подарувати свою кров незнайомій людині.

Захід здачі донорської крові буде проходити 27 листопада 2019 року в приймальному відділенні лікарні.

При собі мати паспорт, довідку про отримання ідентифікаційного коду.

Маємо велику надію на підтримку донорського руху.

До відома суб’єктів господарювання району! PDF Друк
Четвер, 21 листопада 2019, 15:56

Інформуємо, що 25-29 листопада 2019 року в Афінах відбудеться грецько-український бізнес-форум з метою розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва з Грецькою Республікою.

Ключовими сферами українсько-грецького співробітництва на даний захід визначено аграрний сектор, енергетика, туризм, будівництво та інновації.

Торгові палати Греції запрошують на захід значну кількість грецьких компаній, які зацікавлені в українській продукції, технологіях та послугах. За попередніми перемовинами, грецькі компанії зацікавлені в українських продуктах харчування (зернові культури, масла рослинне та вершкове, м’ясні вироби, солодощі і т.п.), енергозберігаючих технологіях, туристичних послугах і т.д.

Робоча мова заходу – англійська/українська, для індивідуальних переговорів у разі потреби будуть забезпечені перекладачі.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до ГО «Міжнародний центр сприяння підприємництву»: (044)272-27-78, (068) 599-33-22.

Мітинг з нагоди Дня пам*яті жертв Голодоморів PDF Друк
Середа, 20 листопада 2019, 15:14

На изображении может находиться: текст

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>