Увага! «Гаряча лінія» з питань соціального захисту населення PDF Друк
Понеділок, 13 серпня 2018, 14:10

1Завтра, 14 серпня, працюватиме «гаряча лінія» з актуальних питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На всі запитання відповість заступник начальника управління – начальник відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Вікторія Глушенко.

Лінія працюватиме з 10.00 до 11.30 год., за номером (0412) 42-19-56.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 серпня 2018, 10:34

Запрошення на день меду 2018 PDF Друк
Середа, 08 серпня 2018, 08:30

16 серпня ц.р. в м. Житомирі

за сприянням департаменту АПР та економічної політики облдержадміністрації

на площі ім.С.П.Корольова (майданчик кінотеатру «Жовтень)  відбудеться виставка-ярмарок медової продукції .

Запрошуємо всіх бажаючих пасічників прийняти участь у зазначеному заході.

Реєстрація  за  моб.тел. (097)910-39-68

Путівки PDF Друк
Понеділок, 06 серпня 2018, 13:40

Житомирською обласною державною адміністрацією виділено3путівки до товариства з обмеженоювідповідальністю «Курортнеоб’єднання «Перлина Чорномор’я» ПЗОВ «Связист», ПЗОВ «Рассвет» (Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт.Сергіївна, пров. Тірас, 7) на оздоровчузміну з 14.08 по 03.09.2018 року.  Бажаючих оздоровити своїх дітей просимо звертатись до відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації до 03.08.2018. Контактна особа – Ненюк Ольга Віталіївна тел. 0967568292

Щодо проведення другої премії соціальних проектів Social Project Awards PDF Друк
Четвер, 02 серпня 2018, 15:39

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії "Цитрус". Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Основна мета - розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням: https://awards.org.ua/.

За детальнішою інформацією можна звертатися за телефоном: (093) 1007376

Відбір проектів з модернізації систем теплозабезпечення з використанням ЕСКО механізму PDF Друк
Четвер, 26 липня 2018, 10:25

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» спільно з ГО Енергетична агенція «Альтернатива», в рамках проекту «Всеукраїнський інвестиційний портфоліо», проводить відбір 12 проектів з модернізації систем теплозабезпечення з використанням ЕСКО механізму.

Проекти будуть відібрані протягом липня 2018 року. Перевага буде надаватися проектам, які передбачають комплексний соціальний підхід. Проекти мають бути спрямовані на економію коштів місцевих бюджетів за рахунок скорочення витрат на оплату за споживання природного газу. Проетами планується передбачити енергозбереження від 25% і вище за рахунок впровадження новітніх технологічних рішень. Реалізацію відібраних проектів заплановано протягом 2019-2020 рр.

У разі зацікавленості в участі звертатись  за тел. (0412) 47-46-30.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 88