Увага! Попередження про пориви вітру в Україні PDF Друк
Четвер, 23 січня 2020, 13:37

Управління ДСНС України в Житомирській області попереджає жителів регіону про пориви сильоного вітру.

Так, за даними УкрГідрометцентру, 23 січня в Україні пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності).

По Житомиру: хмарно з проясненням. Вночі невеликі опади. Вдень без істотних опадів. Вітер  північно-західний, 8-13 м/с. Температура вночі 0-2° морозу, вдень 0-2° тепла.

По області: хмарно з проясненням. Вночі невеликі опади. Вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний, 8-13 м/с, вночі місцями пориви 15-18 м/с. Температура протягом доби  від 2о морозу  до 3° тепла.

Оголошення PDF Друк
Вівторок, 21 січня 2020, 11:22

З 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі , затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.01.2014 за №161/24938 (далі-План рахунків №1203)

Відповідно з 01.01.2020 р. введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів відкриті за Планом рахунків №1203 з урахуванням міжнародного номеру  банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків, відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні»(зі змінами).

Звертаємо увагу що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів , затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 №119 з 01.01.2020 закриті.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків , зборів , платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на вебпорталі Казначейства та на вебсторінках головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві (www.treasury.gov.ua). Також реквізити зазначених рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету.

Нагадуємо про необхідність поновлення медичної довідки закладу охорони здоров’я за формою № 070/о PDF Друк
Вівторок, 21 січня 2020, 08:52

Управління  праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації  нагадує особам з інвалідністю та ветеранам війни, які  знаходяться на обліку  на отримання санаторно-курортного лікування, про необхідність поновлення медичної довідки закладу охорони здоров’я за формою № 070/о.

Після  закінчення  строку  дії  зазначеної  медичної довідки,  але  не  рідше   ніж  один  раз  на  три  роки,  подається  нова  медична довідка. У разі неподання  такої  довідки  особа,  яка  понад  три  роки  перебуває на обліку  для  забезпечення  санаторно- курортною  путівкою, знімається  з  обліку.

Для більш детальної інформації просимо  звертатись до управління за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 (каб. № 108) або за телефоном (04162)30800.

Головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин Т.Павлюк

Останнє оновлення на Вівторок, 21 січня 2020, 08:53

УВАГА! Шановні респонденти міст та районів Житомирської області! PDF Друк
П'ятниця, 17 січня 2020, 10:17

У зв’язку з реалізацією плану дій Уряду щодо реформування органів державного управління та оптимізацією структури територіальних органів державної статистики з 1 січня 2020 року припиняють діяльність відокремлені підрозділи статистики у містах та районах Житомирської області. Усі форми державних статистичних спостережень та фінансову звітність Вам пропонується подавати:

 в електронному вигляді (детальна інформація розміщена на сайті Головного управління статистики у Житомирській     області www.zt.ukrstat.gov.ua у розділі «Електронна звітність»).

Подання звітів системою електронної звітності можливе із застосуванням програмного забезпечення: M.E.Doc, Сота, 1С-Звіт, Звіт Оператор, Арт-Звіт Pro, іFin, Соната, Приват24 для бізнесу, REPORT, FREDO Звіт.

Окремо звертаємо Вашу увагу на безкоштовний сервіс для електронного звітування «Кабінет респондента», який розміщено на сайті Головного управління та Держстату.

  на паперових носіях (нарочним або поштою) на адресу Головного управління статистики у Житомирській області:

10003, м. Житомир, вул. Миколи Сціборського, 6а, каб. №212; тел.: (0412) 22-19-53, 22-46-55

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Для отримання переліку форм державних статистичних спостережень, за якими повинно звітувати Ваше підприємство у поточному році, пропонуємо скористатися спеціальним сервісом «Пошук за кодом ЄДРПОУ», що розташований на головній сторінці нашого сайту. Бланки форм державних статистичних спостережень, які у разі потреби можна роздрукувати, представлено в розділі «Респондентам» підрозділі «Альбом форм державних статистичних спостережень». Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності представлені у зручному форматі в рубриці «Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності».

Звертаємо увагу, що отримати відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Житомирській області можливо буде також за вищезазначеною адресою Головного управління статистики у Житомирській області. Довідкову інформацію з цього питання можна отримати за тел.: (0412)22-92-77.

Дякуємо за порозуміння та подальшу співпрацю!

КОЛЯДА ІВАНУ ОГІЄНКУ PDF Друк
Понеділок, 13 січня 2020, 12:03

14 січня 2020 року о 12.00 год. у приміщенні Брусилівського селищного Будинку культури відбудеться традиційний фестиваль колядок та щедрівок «Коляда Івану Огієнку».

Запрошуються всі бажаючі.

Оргкомітет