До відома підприємств району! PDF Друк
Четвер, 22 лютого 2018, 17:27

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізується Програма «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).

До участі у Програмі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва області.

Відповідно до положень Програми українські підприємці та менеджери можуть підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Федеративної Республіки Німеччини.

Набір претендентів для проходження стажування в Німеччині проходить в проектному бюро GIZ в Україні до 15 березня 2018 року   (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 14, оф. 5).