До уваги перевізників (власників автобусів)! Брусилівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району PDF Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 10:08

Брусилівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати  перевезення пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району

Назва маршруту

Щоденно/

звичайний

Від 18

БРУСИЛІВ - СКОЧИЩЕ                                                           із заїздом в Болячів

36,0 / 49,0

3 (Брв)

Щоденно, крім вих.та святк. днів

Від 18

Конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування проводиться у відповідності до Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 та розпорядження голови Брусилівської райдержадміністрації від 11.11.2013 року №361 «Про затвердження умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району». Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Конкурс відбудеться  10 квітня 2018 року, початок – о 11.00, за адресою: смт. Брусилів, вул. Короленка, 2, малий зал Брусилівської райдержадміністрації.

Документи на участь у конкурсі приймаються щодня (крім вихідних), з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., за адресою:  смт. Брусилів, вул. Короленка, 2, каб. відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, тел.. (04162)3-07-91, або на e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З умовами конкурсу та переліком документів для участі в конкурсі (постанова Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування») можна ознайомитись у відділі економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 березня 2018, 10:19