Програма “Діти Створюють Країну” PDF Друк
Четвер, 26 квітня 2018, 15:03

Програма “Діти Створюють Країну”

Результат пошуку зображень за запитом "діти створюють країну 2018"– це інструмент для формування спільноти свідомих активних дітей, поширення глобальних цілей сталого розвитку та цінностей відповідальних Землян.

– це платформа для обєднання, навчання та взаємодії активних однодумців з різних куточків світу, як для дітей, молоді, так і для експертів.

– це сторення фундаменту миру, любові та підтримки наступних поколінь.

Програма є безстроковою

В рамках програми відбуваються різні заходи, конкурси, активності.

На сьогоднішній день до програми долучилося 475 дітей

В 2018 році до програми можуть долучитися Земляни до 18 років.

Організатор: Громадська організація «Українські Креативні Реформатори»

Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі.

Ключове завдання програми – трансформувати свідомість дітей, від мислення “споживачів” до моделі “творців”, які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни та нашої планети Земля.

Програма відбувається за сприяння та інформаційної підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, інтернет порталу «Український Інтерес», НПУ Межигір’я, екологічного клубу Еремурус, ГО Вулик Ідей, благодійного фонду Богдана Гаврилишина, Київської школи психології, ГО Батьківська спілка, ГО Громадський Хаб, UNICEF Ukraine, Tetra Pak, РВХ Свої, Нова Пошта.

Ми плануємо обєднати дітей та молодь різних країн щоб сформувати цінності відповідального громадянина Землі та поширити інформацію про глобальні завдання для збереження Планети.

В рамках програми ми організовуємо різні заходи, а також поширюємо ідеї марафонів:

#МарафонЕкологічноїВідповідальності
Знайомимо з глобальнми цілями ООН. Закликаємо берегти Планету, поширювати ідеї сталого розвитку, практикувати нові екологічні звички, раціонально використовувати ресурси, висаджувати “Дерева Миру”, залучати друзів, розповідати про свій досвід

#МарафонГромадськоїАктивності
Закликаємо взяти на себе відповідальність за життя навколо, обєднувати зусилля для вирішення проблем місцевих громад.

#МарафонДобрихСправ
Закликаємо наповнити серця любовю, бути милосердними та уважними, поруч можуть бути ті, хто потребує нашої допомоги. Ми власним прикладом демонструємо, що це просто –  творити справи добра, обєднуватися, бути щирими, ділитися щастям.

Долучайтесь до марафонів, надсилайте нам та публікуйте фото та історії успіху з помітками #НазваМарафону

Нас хвилюють наступні актуальні проблеми, над вирішенням яких ми працюємо:

І. Нераціональне використання ресурсів планети Земля.

Я задаю собі питання що можна зробити і чому люди такі жорстокі до Землі? Можливо причиною є відсутність глобального мислення, інформації про проблеми Планети, людства, можливо люди не знають, що завдають шкоду Планеті, можливо не усвідомлюють, що їхдні дії сьогодні впливають на наше спільне завтра. Можна почати з того щоб змінити власні звички, усвідомти вплив людини на майбутнє, обрати шлях сталого розвитку, дізнатися більше про глобальні цілі ООН і бути прикладом для інших.

ІІ. Відсутність миру, толерантності, розуміння, взаємної допомоги, духовна бідність.

Людей називають розумними створіннями, але їх поведінка не підтверджує це. Розумні створіння випромінюють любов. Коли я замислююсь над тим чому в світі існують конфлікти, я розумію, що в світі ще існують діти, яким не вистачає любові, родини, яким не вистачає підтримки, гармонії, достатку та милосердя. Виховувати дітей – це талант. Створювати гармонійні родини – це мистецтво. Мати дитину наповнену щастям і любовю – це шедевр. Я розумію, якщо не приділяти увагу систематичній взаємодії з дітьми, ми можемо зустрітися в майбутньому в тисячами і мільйонами тиранів, травмованих людей. Нам потрібно сіяти зерна любові в душах дітей, посилювати відчуття потрібності в цьому світі.

ІІІ. Відсутність здоровя, благополуччя.

В той час поки я друкую ці слова хтось помрає від невиліковної хвороби, хтось щойно дізнався свій діагноз, а хтось набирається сили після чергової хіміотерапії. Десь в світі народжується дитина і мені би хотілося щоб ми могли зберегти її життя, навчити піклуватися про своє здоровя, обирати здорове харчування, позитивне мислення, радісне оточення, рухливий спосіб життя, сприятливий для розвитку та щастя інформаційний простір. Кожен з нас щодня робить свій вбір. Кожен з нас голосує грошима за ту чи іншу послугу, продукти.

Існує чимало проблем, але ми вважаємо, якщо люди матимуть інформацію – вони зможуть вплинути на своє майбутнє.

Я вірю, що взаємодіючи з дітьми ми зможемо створити міцний фундамент для взаємодії нової генерації, тому вже сьогодні ми виявляємо, навчаємо, обєднуємо та підтримуємо активних дітей.

Деталі : http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/