Управління праці та соціального захисту населення просить поновити довідки PDF Друк
Четвер, 03 травня 2018, 08:53

Осіб з інвалідністю Брусилівського району , які перебувають на обліку на санаторно-курортне лікування просять поновити медичну довідку форми 070/0.

Управління праці та соціального захисту  інформує, що відповідно до  Постанови КМУ №110 від 01.03.2017 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200» для одержання путівки подається заява та медична довідка закладу охорони здоров’я за формою N070/о. Після закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою знімається з обліку.

Оскільки багато осіб з інвалідністю перебуває на обліку для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування більше трьох років просимо до 31.05.2018 року поновити довідку для отримання путівки Ф.070/0. Якщо дана медична довідка не буде поновлена дана категорія громадян буде зніматись з обліку.

За детальнішою інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення  за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова,9, кабінет №108, телефон: 30800.