До відома підприємств району! PDF Друк
П'ятниця, 04 травня 2018, 10:48

Інформуємо, що 17-18 травня 2018 року у м. Києві відбудеться Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України.

Участь у форумі можуть брати керівники і представники органів державної влади, неурядові організації, дипломатичні установи та український бізнес.

В ході заходу відбудеться обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.

Завершенням офіційної програми Форуму стане прийняття, відкритої для підписання всіма учасниками заходу, економічної хартії представників української діаспори, що має засвідчити єдність українців всього світу в підтримці України на шляху позитивних економічних перетворень.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/drugii-mizhnarodnii-forum-ukrayinskoyi-diaspori.

За більш детальною інформацією стосовно заходу звертайтесь за телефоном:+38044461-98-07 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .