До відома учасників антитерористичної операції PDF Друк
Четвер, 10 травня 2018, 11:13

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА інформує, що відповідно до  бюджетної програми КПВКВК 2505150 „Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції” за напрямом „Заходи із психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності” на 2018 рік для Брусилівського району передбачено кошти державного бюджету на проведення психологічної реабілітації 3 учасникам АТО.

Просимо учасників АТО визначитися з періодом проходження психологічної реабілітації та звернутися до управління праці та соціального захисту населення для укладання угоди на закупівлю послуг психологічної реабілітації за адресою : вул.Лермонтова,9, тел.30800.