img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ PDF Друк
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 11:13

Брусилівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про завершення підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального сезону 2018/19 року».


Мета розроблення проекту: своєчасний початок опалювального сезону та його стале проходження.

Мета проведенняелектронноїконсультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до вище зазначеного проекту плану заходів.


Текст проекту розпорядження: додається.

Строк поданняпропозицій та зауважень: до 23 листопада.


Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04162) 30-4-35.

Контактні особи: Табачна Наталія Ігорівна – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації.


Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 

Додаток


Картинки по запросу герб для документів

Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


Про завершення підготовки об’єктів

господарського комплексу району до

роботи в осінньо-зимовий період та

початок опалювального сезону

2018/19 року


Відповідно до статей 2, 6, 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 12 Закону України «Про теплопостачання», статті 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 24.09.2018 № 378 «Про завершення підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального сезону 2018/19 року» та з метою своєчасного початку опалювального сезону та його сталого проходження:


1.Утворити районну робочу групу для здійснення контролю за проходженням опалювального сезону 2018/19 року та затвердити її склад згідно з додатком.


2.Відділам та управлінням районної державної адміністрації: містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення; праці та соціального захисту населення; агропромислового розвитку; освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад, підвідомчим підприємствам і організаціям забезпечити в районі стале проходження опалювального сезону 2018/19 року.


3.Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати Брусилівському селищному, Ставищенському сільському головам, керівникам підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності:

1)  Завершити підготовку об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо – зимовий період 2018/19 року, підготувати паспорти готовності та заготовити нормативну потребу твердого палива.

2) Забезпечити безумовне виконання вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378.

3) Забезпечити своєчасні розрахунки за використані енергоносії, спожиті послуги з водопостачання.

4) Своєчасно укласти договори на постачання природного газу та суворо дотримуватися лімітів його споживання.

5) Підвищити вимогливість до відповідальних працівників та керівників підвідомчих комунальних служб за високоефективне використання коштів, вести боротьбу з безгосподарністю та марнотрацтвом.

6) Ужити заходів з енергозбереження шляхом модернізації котельного обладнання, використання електроенергії у системах теплозабезпечення, переведення котелень на альтернативні види палива, закриття нерентабельних котелень та визначити джерела фінансування для їх реалізації.

7) Забезпечити оснащення котелень засобами технологічного обліку теплової енергії.

8) Своєчасно укласти договори на технічне обслуговування газового обладнання.

9) Забезпечити проведення протиаварійних тренувань з відповідним персоналом.


4.Рекомендувати начальнику Брусилівського дорожньо-ремонтного пункту філії «Житомирська дорожньо-експлуатаційна дільниця» Вороб’ю М.В. здійснювати контроль за своєчасним приведенням у належний стан снігоприбиральної техніки та забезпечити нормативну потребу у піщано-соляній суміші і реагентів для боротьби з ожеледицею.


5. Рекомендувати Брусилівському району електричних мереж АТ «Житомиренерго» (Тюрменко О.М.), Брусилівська дільниця Попільнянського відділення ПАТ «Житомиргаз» (Забавчук Є.В.) забезпечити сталу роботу підприємств паливно-енергетичного комплексу.


6. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації (Медведчук В.В.), рекомендувати Брусилівському районному сектору управління ДСНС України в Житомирській області (Дзядевич Л.О.) забезпечити оперативне реагування у разі порушення умов проживання населення та функціонування об’єктів життєзабезпечення.


7.  Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати Брусилівському селищному та Ставищенському сільському головам:

1) До 10.10.2018 року завершити технічну підготовку об’єктів господарського комплексу району щодо забезпечення своєчасного початку опалювального сезону 2018/19 року.

2) Розглянути на нарадах, засіданнях виконкомів питання щодо завершення технічної підготовки об’єктів та сталого проходження опалювального сезону, проведення розрахунків за спожитті енергоносії, дотримання лімітної дисципліни та переведення котелень на місцеві види палива.

3)  Утворити робочі групи та визначити відповідальну особу для здійснення контролю за проходженням опалювального сезону 2018/19 роки, спеціалізовані ремонтні бригади, організувати роботу телефонів «гарячої лінії» з цілодобовим режимом на підприємствах.

4)   Видати відповідні накази, розпорядження про початок опалювального сезону 2018-2019 років, виходячи з кліматичних умов.

5)    Розпочати опалення у першу чергу в лікувальних установах,  дошкільних та загальноосвітніх закладах району.

6)  Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства, що регулює питання встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги на місцевому рівні. Привести тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня відповідно до Закону України „Про житлово-комунальні послуги”. У разі встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги на рівні, що унеможливлює отримання прибутку, забезпечити відшкодування різниці між встановленим розміром цін/тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг.

7)    Постійно вживати заходи щодо забезпечення проведення своєчасних поточних розрахунків за спожитий природний газ та електричну енергію усіма категоріями споживачів, місцевими бюджетними установами та погашення існуючої заборгованості, не допускати погіршення стану платіжної дисципліни.

8)   Узгодити з Брусилівським районним сектором управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області оперативні плани дій, спрямовані на локалізацію надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, створити необхідні запаси рідкого та твердого палива відповідно до запланованих обсягів. Забезпечити дотримання на підприємствах господарського комплексу вимог чинного законодавства щодо охорони праці, запобігання виробничому травматизму,  Правил безпеки систем газопостачання України та інших нормативних документів.

9)    Звернути особливу увагу на забезпечення твердим паливом згідно із затвердженими нормами установ бюджетної сфери та незахищених верств населення.

10)  Опрацювати питання щодо забезпечення об’єктів соціальної сфери (навчальних закладів, закладів охорони здоров’я) резервними джерелами енергопостачання.

11) Постійно висвітлювати у засобах масової інформації питання про стан проходження опалювального сезону, проводити інформаційну кампанію щодо заощадження населенням теплової енергії й енергоресурсів та необхідності проведення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

12) Звернути увагу на персональну відповідальність за своєчасний початок та стале проходження опалювального сезону 2018/19 року.

7. Попередити начальників управлінь, відділів  районної державної адміністрації, звернути увагу Брусилівського селищного, Ставищенського сільського голів про їх персональну відповідальність за своєчасну підготовку об’єктів господарського комплексу  та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.


8.   Призначити відповідальними особами за проходження опалювального сезону в районі: по галузі освіти – начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ариштович О.Д., по медичній галузі – головного лікаря КУ «Брусилівська  центральна районна лікарня»  Хабазу С.В. (за згодою), головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради Михаленко О.В. (за згодою), по агропромисловому комплексу – начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Огородника А.М. по житлово – комунальному господарству  району – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Медведчука В.В.


9.Управлінню  праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Майструк А.Г.) спільно з виконкомами Брусилівської селищної та Ставищенської сільської  рад та уповноваженими особами органів місцевого самоврядування до 15 жовтня 2018 року завершити роботу  стосовно прийняття та опрацювання заяв щодо призначення субсидій пільговим  категоріям населення на тверде паливо.


10. Начальникам  відділів  райдержадміністрації: фінансів - Горкуші Л.В., освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту - Ариштович О.Д.,  рекомендувати головному лікарю КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» Хабазі С.В., головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради Михаленко О.В., Брусилівському селищному та Ставищенському сільському головам забезпечити фінансування заходів щодо сталого проходження опалювального сезону 2018/19 року.


11. Відділу організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації (Мамчур Л.В.), рекомендувати редактору районної газети «Відродження» Мазуренку С.Д. висвітлювати в районних засобах масової інформації хід підготовки об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо – зимовий період 2018/19 року.


12.  Начальникам  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  рекомендувати Брусилівському селищному та Ставищенському сільському головам щокварталу до 05 числа, що настає за звітним періодом, інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення районної державної адміністрації про хід виконання розпорядження.


13. Відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення районної державної адміністрації (Медведчуку В.В.) щокварталу до 10 числа подавати райдержадміністрації узагальнену інформацію до  про хід виконання розпорядження з проектом відповіді на департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.


14.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 


Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                        О.О.Ненюк