Запрошуємо взяти участь у засіданні ради Регіонального розвитку PDF Друк
Вівторок, 18 грудня 2018, 10:20

Картинки по запросу рада регіонального розвитку21 грудня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань Брусилівської райдержадміністрації (вул. Небесної Сотні, 2, смт. Брусилів) відбудеться засідання Ради регіонального розвитку (за участю керівництва Житомирської обласної державної адміністрації), де будуть визначені перспективні напрямки розвитку Брусилівського району, зокрема за рахунок субвенцій, бюджетних та галузевих програм, для формування узгоджених пропозицій до Перспективного плану розвитку Житомирської області на  2019-2021 роки.

Запрошуємо взяти участь у засіданні ради Регіонального розвитку Брусилівського селищного та Ставищенського сільського голів, в.о.старост сіл, депутатів районної, селищної та сільської рад, представників громадських організацій та трудових колективів району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 грудня 2018, 10:58