img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Військова служба


До уваги кандидатів на військову службу! PDF Друк
П'ятниця, 14 червня 2019, 14:31

Державна прикордонна служби України на постійній основі здійснює комплектування посад військових моряків на кораблях та катерах Одеського та Маріупольського загонів морської охорони.

Вимоги до кандидатів:
- Освіта – не нижче рівня повної загальної середньої
- Придатність за станом здоров'я до служби в плавскладі
Інші вимоги https://dpsu.gov.ua/ua/umovi-priyomu/

 

Необхідні якості та навички:
- Висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі
- Ініціативність та наполегливість
- Добрий фізичний розвиток, уміння плавати
- Уміти діяти нестандартно, швидко приймати рішення в обстановці, що змінюється
- Стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень
- Прагнення до розвитку та самовдосконалення


Ми пропонуємо:
- Гідне грошове забезпечення
- Стабільну та престижну роботу
- Соціальний захист та забезпечення
- Якісне медичне обслуговування
- Удосконалення професійного рівня
Деталі за посиланням https://dpsu.gov.ua/ua/1522220751-mi-proponumo/

З усіх питань кандидати на військову службу за контрактом можуть звертатися до наших представників в окремих регіональних центрах комплектування https://dpsu.gov.ua/ua/kudi-zvertitisya/

Детальніше...
 
Прикордонники строкової служби присягнули на вірність українському народові PDF Друк
Вівторок, 04 червня 2019, 10:26

На данном изображении может находиться: 7 человек, на ÑƒÐ»Ð¸Ñ†ÐµУ суботу 1 червня в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені Героя України генерал-майора Ігоря Момота відбулася церемонія складання Військової присяги. Більше 1000 військовослужбовців строкової служби присягли на вірність Українському народові. Варто зазначити, що до складання присяги, під керівництвом досвідчених офіцерів Головного центру, усі молоді бійці пройшли курс загальновійськової підготовки, у ході якого отримали теоретичні знання і практичні навички.


Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового Прапору. З гордістю та неприхованим хвилюванням на обличчі, військовослужбовці строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, молоді прикордонники один за одним присягали на вірність народу України.


У вітальній промові заступник директора департаменту-начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності полковник Олег Фігура привітав молодих прикордонників та зазначив, що Військова присяга – це особливий, надзвичайно відповідальний та хвилюючий момент у житті кожного військовослужбовця, а Клятва вірності своїй Батьківщині споконвічно була і залишиться непорушним словом. «Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги», – додав полковник Олег Фігура.

Детальніше...
 
Інструкторсько - методичні показові заняття PDF Друк
Вівторок, 04 червня 2019, 10:23

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении31 травня 2019 року на базі Коростишівського ОМВК було проведено інструкторсько - методичні показові заняття , щодо порядку організації та проведення заходів мобілізаційного тижня, облік, приписка та вивчення військовозобов"язаних, призначених на доукомплектування військових комісаріатів та підрозділів територіальної оборони під керівництвом Житомирського ОВК.

 
Будуй свою кар'єру у Збройних Силах України. PDF Друк
Четвер, 30 травня 2019, 14:04

Нет описания фото.Із 1 квітня 2019 року введено в дію додаткові нарахування до місячного грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України у разі отримання сертифікатів відповідного рівня підготовки.

 

Представлена інфографіка показує приклад спеціалізації "Снайпер", проте ще до переліку включено фахівців застосування БПЛА та протитанкових ракетних комплексів.Будуй свою кар'єру у Збройних Силах України.

Останнє оновлення на Четвер, 30 травня 2019, 14:05
 
Військовослужбовці на передовій вже за травень отримають більше 27 тисяч гривень PDF Друк
Середа, 22 травня 2019, 08:38

З 1 травня 2019 року зростає грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в Операції об’єднаних Сил на сході України. Вже за травень бійці на передовій отримають мінімум 27 300 грн.


Відповідно до наказу Міністра оборони України, який був підписаний 8 травня,  розміри доплат за участь в ООС підвищуються на 5 тисяч гривень військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, та на 1 тисячу гривень — у інших районах проведення ООС.


Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції об’єднаних Сил буде становити на першій лінії —27 300 грн, в інших районах проведення операції — 16 800 грн.

Командир взводу на першій лінії отримуватиме від 31 100 грн, в інших районах – від 20 600 грн, командир батальйону – від 35 500 грн на першій лінії та від 25 000 грн в інших районах.


Командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімальне грошове забезпечення у сумі 42 000 грн, а в інших районах проведення операції — 31 500 грн.

Зазначене підвищення відбувається в плановому порядку в межах виділених у 2019 році в Держбюджеті коштів на утримання Збройних Сил за напрямом видатків на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям та не потребує додаткового виділення бюджетних коштів або перерозподілу з інших статей видатків.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 24