img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Військова служба


День сухопутних військ Збройних Сил України PDF Друк
Четвер, 12 грудня 2019, 09:31

На изображении может находиться: 1 человек, текстУказом Президента від 18.10.1997 № 1167/97 в Україні встановлене свято - День Сухопутних військ України, який відзначається щорічно 12 грудня.


Види Сухопутних військ Озброєних Сил України: механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, армійська авіація, аеромобільні війська, війська протиповітряної оборони.


Щиросердечно вітаємо офіцерів, прапорщиків, сержантів і солдатів, працівників Збройних Сил, ветеранів з Днем сухопутних військ України. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, оптимізму, миру і благополуччя, нових успіхів у ратній праці в ім’я процвітання України!

 
Набір для проходження військової службу за контрактом PDF Друк
Субота, 30 листопада 2019, 10:53

На изображении может находиться: 1 человек, текстОкремий регіональний центр комплектування м. Житомир Північного регіонального управління на постійній основі здійснює набір для проходження військової службу за контрактом в межах Чернігівської, Житомирської, Рівненської та Волинської областей.


З метою отримання будь-якої інформації відносно призову на військову службу за контрактом звертайтесь за вказаними контактами.

 
Про військовослужбовців, які самовільно покинули військові частини та місця служби. PDF Друк
Середа, 20 листопада 2019, 12:29

Картинки по запросу військова службаПереважна більшість військовослужбовців розуміє значимість та важливість завдань, які стоять перед Збройними Силами України, необхідність підтримання високого звання захисника Вітчизни.


Дуже прикро визнавати, що поміж військовослужбовців Збройних Сил України є такі, які не розуміють тієї відповідальності, яку покладає на них держава - бути прикладом бездоганного та самовідданого служіння Батьківщині, охоронцями України, стояти на варті справедливості та честі.

Вчинки деяких військовослужбовців здатні перекреслити усі позитивні надбання іміджу Збройних Сил України.


На даний час поширеними є випадки самовільного залишення військових частин або місць служби військовослужбовцями. Нажаль до числа цих військовослужбовців входять і уродженці Житомирщини.

Станом на 30 жовтня 2019року у розшуку перебуває  6 військовослужбовців, які призвані до Збройних Сил України через Коростишівський об’єднаний міський військовий комісаріат та проживають у Брусилівському районі.


Керівництво Збройних Сил України та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України стурбовані таким станом справ, які підривають боєздатність військ та унеможливлюють якісне виконання завдань, спрямованих на захист нашої країни.

Військовослужбовці, які самовільно залишили військові частини або місця служби, що дислокуються на території Житомирської області повинні повернутися до місця служби.


Керівникам підприємств, установ району, виконавчим комітетам Брусилівської селищної ради та Ставищанської сільської ради, просимо сприяти Житомирському зональному відділу Військової служби правопорядку у розшуку та поверненні військовослужбовців, які самовільно покинули військові частини та місця служби.


За довідками звертайтеся:

- телефон (04130) 5-29-06 до Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату, адреса 12500, м.Коростишів, вулиця Семінарська, 20;

- телефон (0412) 22-07-40 до Житомирського зонального відділу Військової служби правопорядку, адреса 10014, м.Житомир, вулиця Велика Бердичівська, 17.

 
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького черговий раз відкрила двері для усіх тих, хто хотів ознайомитися зі специфікою навчання у прикордонному відомстві. PDF Друк
Понеділок, 11 листопада 2019, 10:27

На изображении может находиться: 4 человека, на улицеНаціональна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького черговий раз відкрила двері для усіх тих, хто хотів ознайомитися зі специфікою навчання у прикордонному відомстві.


Детальніше...
 
Презентація нового пілотного проєкту – нове обличчя керівного складу пройшла сьогодні, 7 листопада, в Академії Державної прикордонної служби України в Хмельницькому. PDF Друк
Понеділок, 11 листопада 2019, 10:21

Нове обличчя керівного складу є новою ідеологією призначення на керівні посади у Держприкодонслужбі, яка наразі впроваджується за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції.

Зазначимо, щоб запустити такий пілотний проєкт, експерти Адміністрації Держприкордонслужби вивчали досвід іноземних партнерів та міжнародних рекрутингових компаній. Тому процедура призначення на керівні посади, зокрема  на посади начальників штабів прикордонних загонів, стала змагальною, максимально відкритою і об’єктивною.


«Сьогодні ви зробили новий важливий крок у своїй службовій кар’єрі. Тому бажаю вам стати гідними довіри українського народу, відповідально ставитись до виконання своїх обов’язків, професійно вдосконалюватись, приймати правильні  рішення», - зауважив Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко вітаючи переможців конкурсу.

«Я дуже вдячний офіцерам, які прийняли таке непросте рішення і взяли участь у цьому проєкті. Я задоволений результатами, які ви показали. Ми обов’язково продовжимо цей проєкт. Наступний відбір будуть проходити кандидати на посади начальників органів охорони державного кордону. На керівні посади залучатимуться люди, які мають необхідні знання, досвід і відповідну підготовку і звичайно – морально-психологічний дух і здібності, які будуть прикладом для підлеглих», - сказав очільник прикордонного відомства.


Також він розповів, що після реалізації наступного проєкту у ДПСУ всі категорії військовослужбовців будуть призначатись через відбір і конкурс. «Я хочу показати всім, що не важливо чий ти син, чи хто твій брат – генерал, адмірал, чи депутат, чи президент. Не важливо, хто твій родич, важливо - хто ти і що вмієш. Це основна ідеологія відомства, і моя особиста як керівника»,- наголосив Голова ДПСУ Сергій Дейнеко.

Присутній на заході заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко під час свого виступу зазначив: «Сьогодні ми бачимо маленькі перемоги в тому, щоб структури ДПСУ отримували таку ж якість відбору кадрів і таку ж якість менеджменту, як це є в європейських країнах та США. Сьогодні ніхто не знав, в тому числі і учасники конкурсу, хто саме став переможцем. Це дуже важливо для того, щоб в державній службі, військовій службі ніколи вже більше не було кумівства, і ніколи вже більше не було того, що хтось за когось десь домовився, чи депутат чи міністр. Тільки особисті, інтелектуальні й розумові  здібності людини та рівень професійності визначатиме, хто буде керівником».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 29