Військова служба

У Новограді відбулися урочистості з нагоди прибуття бійців 30-ї бригади додому PDF Друк
П'ятниця, 20 вересня 2019, 15:29

Військовослужбовці 30-ї механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького зі сходу повернулися додому.

Сьогодні, 19 вересня 2019 року їх вітала з прибуттям громада Новограда-Волинського.

Урочиста зустріч розпочалася вшануванням пам'яті загиблих воїнів покладанням квітів до Меморіалу загиблим за незалежність, суверенітет та цілісність України.

У продовження урочистостей військовослужбовцям були вручені державні нагороди, їх вітали представники міської та районної рад, громадських організацій та небайдужа громадськість міста.

Навчальні збори територіальної оборони, яку формує Житомирський обласний військовий комісаріат, будуть проведені з 19 по 28 вересня 2019 року. PDF Друк
П'ятниця, 20 вересня 2019, 15:24

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, люди гуляют и на улицеНавчальні збори територіальної оборони, яку формує Житомирський обласний військовий комісаріат, будуть проведені з 19 по 28 вересня 2019 року.

Впродовж десяти днів учасники зборів пройдуть усі етапи військової підготовки, покращать свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої та інженерної підготовки.

Усіх військовозобов’язаних, які залучені до проведення навчальних зборів забезпечили речами, їжею та усім необхідним.

За кожним військовозобов’язаним, який призивається на навчальні збори, зберігається середня зарплатня за місцем роботи та робоче місце, безробітним виплачується передбачена виплата всіх грошових компенсацій.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЖИТОМИРЩИНИ PDF Друк
П'ятниця, 20 вересня 2019, 15:22

На изображении может находиться: текстЖитомирський обласний військовий комісаріат повідомляє, що з 19 по 28 вересня 2019 року на Житомирщині відбудуться масштабні навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами Житомирської області.

Просимо громадян не панікувати у разі виявлення учбового процесу (військової техніки та військовослужбовців зі зброєю) на вулицях міст, автотрасах та у районах проведення занять.

Усі заходи проходять в плановому порядку.

Українські десантники прибули до Німеччини для участі у багатонаціональному навчанні "Saber Junction - 2019" PDF Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 13:21

На изображении может находиться: 7 человек, люди стоятУкраїнські десантники прибули до Німеччини для участі у багатонаціональному навчанні "Saber Junction - 2019"

10 вересня на американську базу JMRC, яка знаходиться у Німеччині, прибули військовослужбовці 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та підрозділ бойового забезпечення Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Протягом місяця, на військовому полігоні поблизу містечка Hohenfels, українські десантники візьмуть участь у щорічному багатонаціональному навчанні "Saber Junction - 2019", яке проводиться Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил Сполучених Штатів Америки в Європі для оцінки готовності однієї з бойових бригад американських Збройних Сил.

Загалом у навчанні "Saber Junction - 2019" візьмуть участь представники 13 країн світу, близько 8 тисяч військовослужбовців та понад 900 одиниць військової техніки. Основною метою багатонаціонального навчання "Saber Junction - 2019" є Партнерство заради миру.

Набір для проходження військової службу за контрактом PDF Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 13:16

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, текстОкремий регіональний центр комплектування м. Житомир на постійній основі здійснює набір для проходження військової службу за контрактом в межах Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської областей.

З метою отримання будь-якої інформації відносно призову на військову службу за контрактом звертайтесь за адресою м. Житомир вул. С.Параджанова 125, тел. 0974428512, 0963057755

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 28