Демобілізований боєць 1 батальйону 95 з взводу зв'язку потребує допомоги. PDF Друк
Вівторок, 29 травня 2018, 09:40

Колмогоров Ігор Юрійович 1969 року в період найгарячішої фази війни (весна-літо-осінь 14-го та січень-лютий 15-го) воював на передовій. 1-й батальйон 95-ки став локомотивом наступу не тільки для рідної бригади, а й для багатьох ключових напрямків по котрим наступали наші війська влітку 14-го. Це і Карачун, Слов'янськ, Лисичанськ, Шахтарськ, Степанівка, Савур-Могила, 32-й БП, ДАП (Бутівка, "Зеніт") і інші населені пункти та точки на мапі.

Після демобілізації у бійця виникли проблеми з серцем. Неодноразово звертався до лікарів. Заліковували. Але в травні минулого року стався перший інфаркт. У квітні цього року - другий. Зараз боєць знаходиться в Житомирі у лікарні. Лікарі повідомили, що потрібно терміново проводити операцію, котра відбудеться 15 травня у ВТ.

На операцію потрібно 70 тисяч гривень. Якщо її не провести - третього інфаркту вже не буде. Ігор працював інженером в Укртелекомі, а жінка працює медсестрою в СМТ під Житомиром. З грошима у них дуже складно і для них ця сума являється захмарною.

Допоможіть врятувати життя ветерану.

Карта Приватбанку: 4149 4978 6221 9682
Колмогорова Людмила Віталіївна