До Житомира повернулися бійці славетної 95-ї бригади. PDF Друк
Вівторок, 29 травня 2018, 09:43

DSC 124 травня, на майдані Соборному у Житомирі, починаючи з самого ранку,  всіх зібрала непересічна, важлива, хвилююча та зворушлива подія — зустріч, вітання та вшанування воїнів, які нещодавно повернулися зі Сходу України, де нині ведуться бойові дії, із зони проведення ООС (операції об'єднаних сил).

Зустріти бійців прийшли керівництво міста, чиновники, духовенство,  військові, побратими, родичі бійців, котрі повернулися зі Сходу, а також усі небайдужі містяни та гості міста, які також побажали виявити свою глибоку шану, повагу за мужність, героїзм наших славетних воїнів 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Квітами, нагородами, гучними оплесками, словами вдячності, щирої, невимовної поваги зустрічали у Житомирі бійців. А деякі з воїнів цього дня навіть отримали підвищення і віднині матимуть нові звання.