Вітаємо з професійним святом - Днем ракетних військ і артилерії PDF Друк
Субота, 03 листопада 2018, 09:41

Шановні офіцери, прапорщики, курсанти, військовослужбовці військової служби за контрактом і строкової служби, працівники оборонної промисловості, ветерани війни, праці та Збройних Сил України!

На данном изображении может находиться: небо, облако, на улице и природаЩиро вітаємо вас з професійним святом - Днем ракетних військ і артилерії!

Невгасимою славою перемог овіяні ракетні війська і артилерія. У грізні воєнні роки воїни-артилеристи увінчали себе невмирущими подвигами в ім'я миру та щастя майбутніх поколінь, їхні подвиги є взірцем мужності для нинішніх воїнів, які виступають гарантом недоторканності кордонів незалежної України.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добра, злагоди, невтомної наснаги та успіхів у ратній праці на благо нашої держави!