Триває активний етап відбору бажаючих служити в підрозділі «Римачі» Луцького прикордонного загону. PDF Друк
Вівторок, 29 січня 2019, 11:40

На данном изображении может находиться: 5 человек, шляпаНове обличчя кордону. Триває активний етап відбору бажаючих служити в підрозділі «Римачі» Луцького прикордонного загону.

Даний проект направлений на реформування прикордонних підрозділів і вже кілька років успішно реалізовується в Державній прикордонній службі за сприяння представництва Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції в Україні.

Зараз триває активна реєстрація кандидатів на поточний набір до даного підрозділу. З початку цього року в Системі реєстрації анкет та автоматизованого тестування кандидатів зареєструвалось 75 осіб, з яких більше 70% цивільної молоді.
Анкетування завершується 25 січня цього року.

Далі на кандидатів очікує тестування.
Нагадаємо, подати анкету і дізнатися всю необхідну інформацію можна на сторінці проекту https://newface.dpsu.gov.ua/