img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Для учасників АТО


ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО PDF Друк
П'ятниця, 21 лютого 2020, 09:33

Пропонуємо всім учасникам АТО, які мають право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням відповідно до постанови КМУ від 31 березня 2015 р. № 200 стати на облік в управлінні для  отримання санаторно-курортної путівки.

 
САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ВИПЛАТА КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НЕОТРИМАНУ САНАТОРНО-КУРОРТНУ ПУТІВКУ. PDF Друк
Середа, 19 лютого 2020, 17:22

Організація забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” здійснюється в межах бюджетних видатків за бюджетною програмою „Санаторно-курортне лікування ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” та інвалідів”.

З метою підтримки здоров’я ветеранів війни та осіб з інвалідністю у сфері управління Мінсоцполітики діє 4 санаторії, а  саме: „Перемога” м. Київ, „Батьківщина” м. Трускавець, „Слава” м. Миргород, „Салют” м. Одеса, в яких щороку проходять санаторно-курортне лікування майже 17 тисяч ветеранів війни та осіб з інвалідністю.

Термін проходження санаторно-курортного лікування у вищевказаних закладах становить 21 день.

Перелік документів, необхідних для надання (отримання) послуги

1. Заява, яка подається за зареєстрованим місцем проживання особи, а особи, які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції – за фактичним місцем проживання.

2. Медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о.

3. Посвідчення особи, що підтверджує належність до даної категорії осіб, які мають право на пільги визначені Законами України "Про статус   ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".

4. Паспорт громадянина України..

Вимоги до строку надання послуги :

- інваліди війни та інваліди, зазначені у статті 6-2 Закону України "Про жертви  нацистських переслідувань" – позачергово щороку ;

- інваліди війни з числа осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією – першочергово з числа поза черговиків щороку ;

- учасники бойових дій та особи, зазначені у статті 6-1  Закону України "Про жертви  нацистських переслідувань" – щороку  ;

- учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилось 85 років і більше – позачергово щороку;

- учасники війни та особи на яких поширюється дія  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та особи, зазначені у статтях 6-3 і 6-4 Закону України  "Про жертви нацистських переслідувань" – один раз на два роки.

Особи з інвалідністю внаслідок війни та особи з інвалідністю, які зазначені в  ст. 6-2 Закону України „Про жертви нацистських переслідувань”(1584-14) мають право на виплату компенсації за місцем  обліку   один  раз  на  два  роки   з  дня  звернення із  заявою  про  виділення путівки  або  виплати  грошової  компенсації  за  бажанням,  якщо ці особи  протягом  двох  років  неодержували  безоплатних  санаторно-курортних  путівок.

Головний спеціаліст  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Павлюк Т.В.

 
Про психологічну реабілітацію PDF Друк
Понеділок, 10 лютого 2020, 16:35

Для проходження психологічної реабілітації учасник Революції Гідності, АТО/ООС або його законний представник звертається до управлінні праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються:


копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;


копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;


копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.


Тому прохання до учасників зазначених подій та заходів звертатися до управління праці та соціального захисту населення для укладення договорів.

 

 

Наказ про надання послуг із психологічної реабілітації

 

Перелік документів для надання послуг з психологічної реабілітації

 

Реквізити, умови проживання

 

Програма медико-психологічної реабілітації учасників АТО

 


 
Порядок забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням в органах соціального захисту населення. PDF Друк
Понеділок, 10 лютого 2020, 14:34

Урядом ухвалено Порядок  забезпечення  постраждалих учасників антитерористичної  операції санаторно-курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.05.2015   № 200).


Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях з метою повернення їх до мирного життя” (далі - бюджетні кошти) на забезпечення санаторно-курортним лікуванням у закладах, розміщених на території України, осіб, яким надано статус:


-постраждалого учасника Революції Гідності відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;


-учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та пункту 13статті 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Детальніше...
 
Профадаптація учасників АТО/ООС PDF Друк
Четвер, 23 січня 2020, 13:46

Картинки по запросу навчання для учасників атоУчасники антитерористичної операції, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалі учасники Революції Гідності можуть за рахунок бюджетних коштів пройти професійно-технічне навчання на курсах водіїв транспортних засобів та на курсах поглибленого вивчення іноземних мов, зварювальників, токарів, слюсарів, масажистів, перукарів, кухарів, бухгалтерів, операторів комп’ютерного набору,   інших  професій  і  спеціальностей  з  терміном навчання до  12 місяців на базі професійно технічних закладів області.


Дані категорії осіб для отримання послуг з професійної адаптації письмово звертається до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою та відповідними документами.


Для проходження навчання в 2020 році просимо звертатись за адресою: вул. Лермонтова ,9. Довідки за телефоном: тел.30800.


В. Фещенко, начальник відділу соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 14