Зміни в законодавстві PDF Друк
Четвер, 18 січня 2018, 11:39

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №491 ,,Про внесення змін до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення” від 12.07.2017року.

Зазначена постанова удосконалює порядок подання до органів соціального захисту населення документів, необхідних для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або захворювання під час участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та які перебувають на лікуванні у військово-медичних закладах, госпіталях для ветеранів війни.

Зокрема, передбачено можливість забезпечення таких осіб засобами реабілітації за зверненням керівника відповідного медичного закладу.